Planting West hair

کاشت مو غرب

کاشت مو غرب

 

در کاشت مو غرب به روش SUT   دیگر نیازی به جراحی، بیهوشی نخواهد بود در این روش پوست سر برش نخورده و در نتیجه  اسکاربعد از برش وجود نخواهد داشت، همچنین هیچ گونه عوارضی ندارد ؛ به وسیله دستگاههای تمام اتوماتیک، که زیر نظر متخصصین مجرب میباشد، برداشت و پیوند مو تا  ۱۴۰۰۰ هزار تار موی واقعی، که ۳ برابر نسبت به روشهای قدیمی می باشد صورت میگیرد. در این تکنیک جدید شما شاهد خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا هستید، تا جایی که هیچ کس قادر به تشخیص کاشت زنده و پیوند موی طبیعی شما نیست. دیگر مانند روش های سنتی (FIT) و (FUT) نیازی به جلسات مکرر، شاهد زمانه طولانی برداشت و کاشت مو و خستگی بیمار نمی باشیم. از جمله مزایای این تکنیک، بدون جراحی، خونریزی و درد، آن است شاهد هیچ گونه اسکاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای کاشته شده نمی باشیم، در این روش می توانیم، تراکمی سه برابری نسبت به روش های سنتی (FIT) و (FUT)  را انجام دهیم. که  کاشت۱۴۰۰۰تار مو را در یک جلسه شاهد هستیم، همچنین لازم بذکر است این تکنیک به روز ترین متد روز اروپا و آمریکا میباشد. از مزایای این تکنیک طبیعی بودن خط رویش ، تراکم بالای مو ، انجام آن در یک جلسه ومشاهده کردن موهای کاشته شده بعد از کاشت موی طبیعی که بصورت یک سانتی است، میباشد. همچنین در تکنیک کاشت موغرب تهران (SUT ) پرتی و از بین رفتن فولیکولهای برداشت شده به صفر می رسند. زیرا طی یک فرآینده برداشت و فریز کردن فولیکولهای موی شخص تمامی برداشت سالم مانده و توسط متخصص بصورت بسیار ظریف و با دقت بالایی در محل مورد نیاز پیوند داده می شوند، پس از انجام کاشت موغرب ،  توسط دستگاهای لیزری تحریک و رشد سریع مو، تقویت و رشد مجدد مو ها شخص را شاهد هستیم .تکنیک (SUT ) موفق ترین روش کاشت مو بوده، واندازه تراکم مورد نیاز بسیار زیاد میباشد، با این روش تحول عظیمی در امر کاشت موی طبیعی صورت گرفته است لذا با این روش امکان رشد موها را کاملاً حس می کنید.

 

Planting West hair

 

بعد از کاشت مو چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

بعد از انجام کاشت مو غرب دو تا سه هفته اول ورزشهای سنگین انجام ندهید، و شستشوی ناحیه کاشته شده فقط تا دوهفته اول باید بسیار آرام باشد، بعد از این مدت به طور کامل دیگر مو نیازی به مراقب خاصی ندارد و مو‌ها رشد پیدا می‌کند، به طوری که حتی بعد از رشد کاملاً قابل اصلاح نیز هستند.

متقاضایان کاشت مو غرب حتما باید تحت نظر متخصص کاشت مو غرب تهران این عمل را انجام دهند، تا از هر گونه عوارض بعدی جلوگیری به عمل آیدهمچنین باید به مراکزی مراجعه کنند که سابقه چندین عمل موفقیت آمیزی که در کارنامه خود داشته باشند.

بانک مو چیست؟

حتما واژه بانک مو را چندین بار شنیده اید. از این رو حتما برای شما سئوال پیش می آید که بانک مو چیست؟

در پاسخ باید گفت که از آنجایی که در روش های کاشت مو، تعدادی از گرفت های مو از بخش های دیگر پوست بدن (مثلا گرفت های موهای پشت سر) جدا شده و به ناحیه ای که دچار ریزش مو شده، پیوند زده می شود، باید موهای آن بخش بادوام بوده و از بخش هایی از پوست سر جدا شوند که دچار ریزش مو نمی شود. چرا که هدف عمل کاشت مو غرب این است که موهای کاشته شده در ناحیه ای که دچار ریزش و یا طاسی شده، نریزند و به رشد و نمو خود ادامه دهند.

در سالهای قبل یکی از روش های کاشت مو حرفه ای، کاشت مو به روش BHT (مخفف کلمات Body hair transplant) بود. در این روش پیوند مو از بدن به سر صورت می گرفت و از بخش های مختلف بدن (مثلا موهای ناحیه پشت ران، روی سینه و غیره) گرفت های مو جدا شده و به بخش هایی از سر که کم پشت و یا دچار ریزش مو شده بودند، پیوند زده می شد.
اما در روش های جدیدتر و پیشرفته تر کاشت مو مانند کاشت مو به روش SUT  ، گرفت های مو از نواحی بر روی خود سر جدا شده (ناحیه اهدا کننده یا Donor area) و در نواحی دریافت کننده مو کاشته می شوند. به آن بخش از سر که موها دچار ریزش نشده و قابلیت اهدای گرفت های مو را دارند، بانک موی سر می گویند. یکی از الزامات و پیش نیازهای عمل کاشت مو غرب و پیوند مو این است که افراد بانک موی مناسبی داشته باشند. کسانی که بانک موی ضعیف دارند و تعداد موهای آنها در آن نواحی کم است، نمی توان از عمل کاشت مو غرب بر روی سر آنها استفاده کرد. برای چنین افرادی پزشکان و متخصصین کاشت مو از روش های دیگری مانند ترمیم مو و یا PRP  جهت درمان این افراد استفاده می کنند. (در مواردی ممکن است همزمان از چند روش جهت درمان آنها استفاده شود و یا دارو تجویز شود)

از این رو داشتن بانک مو جهت کاشت موی طبیعی ضروری است. معمولا بهترین ناحیه بانک مو، موهای پشت سر و یا اطراف گوش ها هستند که دچار ریزش نمی شوند و مقاوم تر از موهای جلوی سر هستند. از این ناحیه نه تنها جهت کاشت موی سر، بلکه جهت کاشت ابرو و یا کاشت ریش و سبیل هم استفاده می شود. در این بخش از سر موها پرپشت تر و مقاومند و براحتی نمی ریزند.

Planting West hair

 

 آیا موهای کاشته شده می ریزند؟

خوشبختانه پاسخ خیر است. یعنی موهای پشت سر که در واقع بانک مو را تشکیل می دهند، نمی ریزند و به دلایل هورمونی حتی در کسانی که دچار ریزش مو هستند، آخرین بخش از سر که ممکن است دچار طاسی و ریزش مو شود، بخش های پشت سر و دو طرف گوش ها است که به آن بانک مو می گوییم. این گرفت های موها پس از جداسازی و کاشت در نواحی جلوی سر و یا ابرو، ریش و سبیل باز هم به رشد خود ادامه داده و نمی ریزند.

 

چه نوع دستگاه کاشت مویی برای افراد مناسب است؟

در حال حاضر۹۹% از گروهای پیوند مو به دلیل نداشتن تجربه ، نداشتن مدرک معتبر  و نداشتن تخصص در این زمینه و نبود دستگاهای پیشترفته و بروز نمی توانند تکنیک های جدید رادر ایران بصورت سخت افزاری انجام دهند. بلکه تنها از هولدرهای دستی (بردارنده فولیکول مو ((Fit) استفاده می‌کنند. بجا ماندن اسکار در پشت سر شخص با روش (Fut) که در نهایت باعث  بجا ماندن حفرهای کاشته شده و تراکم کم موهای کاشته شده را شاهد هستیم. متاسفانه این امر را معمولاً تکنسین های تجربی انجام می دهند، و پزشکان فقط ناظر عمل پیوند مو می باشند. ولی در کاشت مو به روش SUT انجام این روش توسط متخصصین پوست و مو صورت میگیرد. ابتدا، خط رویش شخص یا همان ( Hair line) است و بعد برداشت و پیوند آن با دستگاهای تمام اتوماتیک را می بینیم. که این خود کیفیت بالایی درخط رویش و تراکم بالای ۱۴۰۰۰تار مو در یک جلسه به بیمار می دهد. در نهایت رضایت کامل بیمار و نزدیکان شخص را به دنبال دارد.

 

Planting West hair

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن