کاشت مو تهران

کاشت مو تهران

 

کاشت مو تهران:

در صورتی که دچار طاسی یا ریزش مو شده‌اید، کاشت مو تهران یکی از روش‌های مؤثر برای رفع این نقص میباشد.

 

نحوه انجام کاشت مو تهران

کاشت مو تهران را در قسمت‌های مختلف مثل موی سر، ابرو و ریش می‌توان انجام داد. اگر پیوند و کاشت واحدهای فولیکولی به‌درستی انجام شود، موهای کاشته‌شده در ناحیه‌ی موردنظر به‌طور طبیعی رشد می‌کنند، دائمی هستند، حالت داده می‌شوند، به مراقبت خاصی نیاز ندارند و نمی‌ریزند.نحوه انجام جراحی به این صورت میباشد که پزشک متخصص کاشت مو تهران تکه‌های باریک پوست را از قسمت پرپشت‌تر که معمولا پشت سر است می‌برد، خرد می‌کند و به قسمت‌های بدون مو یا کم مو پیوند می‌زند یا گرافت می‌کند. این تکه‌های سالم پوست که حاوی فولیکول‌های مو هستند، در هر قسمتی از بدن توانایی رشد کردن دارند.

 

Planting hair in Tehran

 

کاشت مو تهران به روش FIT

در اين روش نياز به بستري شدن نیست. ويزيت هاي مجدد بعد از پيوند مو به واسطه سرپايي بودن عمل و سهولت انجام مراقبت ها الزامي نمي باشد. انجام پيوند در روش FIT کاملا سرپايي و با بي حسي موضعي مي باشد و البته به دليل اينکه تعداد واحدهاي مو در مقايسه با روش جراحي FUT تا سه برابر بيشتر قابل برداشت مي باشد، يک تا دو روز زمان لازم است تا عمل پيوند به صورت کامل انجام گيرد. که البته با فواصل استراحت و زمان هاي لازم بين مراحل مختلف کاشت، انجام اين روش خسته کننده نخواهد بود.

مزایای کاشت مو تهران به روش FIT

 • درد کمتر
 • خونریزی بسیار کم
 • عدم نیاز به پانسمان و مراقبت اختصاصی از زخم
 • از بین رفتن جای زخم.
 • تعداد فولیکول‌های موی بیشتری در جلسات متوالی برداشته می‌شود.

Planting hair in Tehran

 

کاشت مو تهران به روش FUT

این تكنیك یكی از اولین روش های كاشت مو پرتراکم در دنیا می باشد. در این روش یک باریکه از پشت سر به ضخامت (عرض)یک الی دو سانتی متر و به طول ۲۰تا ۲۵ سانتی متر برداشته شده، و توسط تكنسین ها و تیم پیوند مو فولیکول‌های مو از آن خارج می‌شود. و در ‌‌نهایت آن محل برش بخیه می زنند و گرفتهای جداشده در قسمت جلوی سر و یا عقب سرکاشته می‌شود.

 

مزایا کاشت مو به روش FUT

 • غیر‌قابل رؤیت بودن محل کاشت مو
 • ایجاد یک خط طبیعی در جلوی سر و ظاهر طبیعی آن
 • طبیعی بودن ظاهر موها و عدم فرورفتگی یا برجستگی پوست سر
 • امکان برداشت موهای ناحیه‌ی پشت سر و دیگر نواحی مختلف بدن مثل کتف و سینه
 • حفظ کیفیت گرافت‌ها برای تکرار مجدد کاشت در صورت نیاز.

 

Planting hair in Tehran

 

معایب کاشت مو تهران به روش FIT

 • از معایب این روش می توان به کم پشت شدن موهای سر در ناحیه برداشت مو، پس از عمل اشاره کرد. از این رو این روش برای کسانی که موهای پر پشتی در ناحیه پشت سر دارند کاربرد دارد.
 • در این روش بیش از ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تار مو را نمی توان برداشت کرد.
 • ممکن است برخی از موهای کاشته شده پس از یک سال ریزش داشته باشند.

 

 

کاشت مو تهران به روش SUT

با استفاده از دستگاه کاشت موی SUT پزشکان بهترین فولیکول های مو را استخراج می کنند و کوچکترین زخم را بر جای می گذارند که بدون هیچ نشانه ای بهبود پیدا خواهد کرد.

این تکنولوژی اجازه ی استفاده از مناطقی غیر از پوست سر برای بیرون کشیدن فولیکول ها را می دهد. مو ممکن است از ریش، سینه، بازوها، و یا پاها پیوند شود. این موضوع به طرز قابل توجهی احتمال و امکان پیوند را افزایش می دهد. کاشت مو به روش SUT راه حل خوبی برای بیمارانی است که قبلا توسط روش های FUT و ترکیبی تحت پیوند قرار گرفته اند. پیوند هایی که با روش SUT انجام می شوند، سریع تر بهبود می یابند و ناراحتی کمتری دارند. پس از یک هفته بیمار می تواند موهایش را مدلی که می خواهد کوتاه کند، بدون اینکه اسکار هایش دیده شوند. عملکرد تکنیکی این وسیله به پزشک اجازه می دهد روی ابعاد زیبایی شناختی تمرکز کند.

 

Planting hair in Tehran

 

مزایا کاشت مو به روش SUT

 • بدون جراحی، خونریزی و درد.
 • هیچ گونه اسكاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای كاشته شده نمی باشیم.
 • تراكمی سه برابری نسبت به روش های سنتی (FIT) و (FUT)  را انجام دهیم.
 • کاشت ۱۴۰۰۰ تار مو را در یك جلسه شاهد هستیم.
 • طبیعی بودن خط رویش  و مهندسی آن توسط تیم مجرب كاشت مو.
 • پرتی و از بین رفتن فولیكولهای برداشت شده به صفر می رسند.

برخی از معایب کاشت مو تهران به روش SUT

 • احتمال انتقال بیماری به دلیل عدم امکان استریل نمودن کلیه قسمت های دستگاه به خصوص تیوب های انتقال دهنده ی گرافت مو.
 • ایجاد تخریب در نواحی گیرنده و دهنده.
 • استفاده از مکانیزم قدیمی و طرد شده ی پانچ گرافت.
 • بیش از ۵۰ درصد گرافت های برداشت شده به وسیله دستگاه از بین رفته اند و کیفیت خود را از دست داده اند.
 • بجا ماندن حفرهای موی کاشته شده و بجا ماندن اسکار از حاصل دستگاه های اتوماتیک در قسمت برداشت مو آسیب جدی به بانک موی شخص وارد می شود.

 

 

Planting hair in Tehran

 

مراقبت‌های لازم بعد از کاشت مو تهران

بعد از انجام جراحی، پانسمانی روی سر بیمارگذاشته می شود تا از گرافت‌ها مراقبت کند.بعد از کاشت مو تهران، ممکن است فرد دچار سردرد شود که این کاملا طبیعی است. برای همین با مشورت پزشک خود می‌توانید از داروهای مسکن استفاده کنید.تا بهبود کامل باید از انجام کارهای سنگین پرهیز کنید.برای گذاشتن سر روی بالش باید احتیاط کافی داشته باشید. تماس ناحیه‌ای که در آن مو کاشته شده با بالش، موجب ریزش فولیکول‌های مو می‌شود.باید از تعریق بیش از اندازه هم پرهیز کنید چرا‌که تعریق زیاد ممکن است موجب بروز عفونت‌ شود.

زمان مورد نیاز برای رشد موها بعد از کاشت مو تهران

معمولا ۳ تا ۴ماه زمان می‌برد تا موها رشد کنند و پس ‌از آن، رشد آن ها مشابه موهای اصلی و در حدود ۱٫۵ سانتی‌متر در ماه، خواهد بود. موهای اولیه معمولا مانند موهای نوزاد، بسیار نازک‌اند که با گذشت زمان ضخیم و خشن‌تر می‌شوند. در برخی موارد، موهای اولیه فر بوده که پس از گذشت حدود یک سال، صاف می‌شوند.

 

Planting hair in Tehran

 

انتخاب جراح با تجربه کاشت مو تهران

مهمترین بخش جراحی کاشت مو تهران انتخاب یک جراح کاشت مو باتجربه می باشد. واقعا ناامید  کننده است که برخی از افراد به جراحی کاشت مو به عنوان یک معامله و دادوستد نگاه می کنند. هرچه ازران تر بهتر!!!کلینیک هایی که روش های غیراستاندارد کاشت مو را تبلیغ می کنند و از هر راهی برای جذب متقاضیان کاشت مو دریغ نمیکنند، چیزی به جز منافع مالی خود را در نظر ندارند. آن ها با صرف هزینه بسیار و استخدام افراد ساده و تکنسین کاشت مو خواندن آنان اقدام به تاسیس کلینیک های متعدد کاشت مو کرده و متاسفانه بدون آگاهی از مسایل مربوط به ریزش مو و مباحث تخصصی پوست و مو اقدام به کاشت مو می نمایند.جالب اینجاست کل پروسه کاشت مو بدون حضور پزشک متخصص و از ابتدا تا انتها توسط افراد غیرحرفه ای انجام می شود. برخی شرکت های سودجو هم به تازگی ظهور کرده اند که با فروش دستگاه های کاشت مو به این کلینیک ها و تشویق افراد به تاسیس کلینیک های غیرمجاز کاشت مو به آتش برپا شده دامن بیشتری می زنند. بخش غیرقابل باور ماجرا اینجاست که برخی جراحان پلاستیک و متخصصین پوست و مو هم از این روش های غیر استاندارد کاشت موحمایت کرده اند. آن ها نیز بدون اطلاع از مباحث پایه ای جراحی های ترمیم مو، مباحث پزشکی تخصصی مربوط به ریزش مو، و هر آنچه که یک پزشک جراح کاشت مو نیاز دارد، اقدام به کاشت مو می نمایند.

 

 

 

 

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن