قیمت پروتز سینه در کرج

پروتز سینه کرج

پروتز سینه کرج

پروتز سینه کرج به روند همراه با جراحی اطلاق می ‌شود که با هدف افزایش حجم سینه و یا ایجاد تغییر در شکل، اندازه و یا بافت سینه انجام می ‌شود.

در حین این جراحی، جراح سیلیکون، سلاین و یا دیگر ایمپلنت‌ های ممکن را در زیر عضلات سینه و یا بافت سینه قرار می‌ دهد.

گفتنی است این ایمپلنت‌ها بسته به جنس و کیفیت به طور میانگین از ۷ تا ۱۲ سال عمر می‌ کنند.

 

 

 

پروتز سینه

 

 

انواع مختلف پروتز سینه کرج:

پروتزهای آب نمکی:

پروتزهای آب نمکی گرد و مدور و پر شده از محلول آب نمک (سالین) استریل یعنی محلولی هستند که به طور طبیعی در بدن وجود دارد.

این پروتز در صورت پاره شدن تخت و صاف می‌شود و مایع آن طی فرایندی طبیعی جذب بدن می‌ شود. بیماران جوان تر از ۱۸ سال نمی ‌توانند از این نوع پروتز سینه استفاده کنند.

پروتزهای سیلیکونی:

پروتزهای سیلیکونی گرد و مملو از ژل چسبنده‌ با ظاهر طبیعی هستند و باعث ناراحتی بیمار نمی‌ شوند.

پروتز سیلیکونی در صورت پاره شدن از بین نمی‌ رود. بیمار دست‌ کم باید ۲۲ سال داشته باشد تا بتواند از این نوع پروتزها برای بزرگ کردن سینه استفاده کند.

پروتزهای ژل شکل دهنده:

پروتزهای ژل شکل دهنده از سیلیکونی با قدرت چسبندگی بسیار بالا و شکلی متناسب با آناتومی بدن بیمار ساخته می ‌شود.

به کمک این پروتزها زمان استراحت و بهبود کاهش و عوارض کمتری امکان بروز می ‌یابد. البته بیماران جوان‌ تر از ۲۲ سال نمی ‌توانند از جراحی پروتز سینه سیلیکونی استفاده کنند.

 

 

 

انواع مختلف پروتز سینه کرج

 

 

 

افراد مناسب برای پروتز سینه:

متقاضیان ایده ‌آل، بانوان غیرسیگاری و سالمی هستند که پوستی با خاصیت ارتجاعی خوب و انتظاراتی واقع ‌بینانه از نتیجه عمل دارند.

بیماران باید از دستورات مربوط به آمادگی قبل از عمل و مراقبت بعد از عمل پیروی کنند تا روند التیام به بهترین نحو سپری شود و نتیجه بهینه به دست آید.

عمل پروتز سینه:

علاوه بر بزرگ کردن سینه با ژل با می توان از روش پروتز عملی سرپایی استفاده کرد که تحت بیهوشی عمومی در مدت یک تا دو ساعت انجام می ‌شود.

پس از این که در جلسه مشاوره روش‌های مختلف بزرگ کردن سینه بررسی شد و جراح اندازه و نوع پروتز را با توجه به شرایط و ترجیح بیمار انتخاب کرد؛ در نهایت روش ایجاد برش و قرارگیری پروتز مشخص می‌ شود.

جراح می‌ تواند برای وارد کردن پروتز برش ‌ها را در سه محل متفاوت، یعنی زیربغل، هاله دور سینه (بافت اطراف نوک پستان) یا چین زیر سینه ایجاد کند.

جراح پروتز را پس از ایجاد برش از بالا یا پایین عضله دیواره قفسه سینه وارد بدن می‌ کند.

بدن پروتز را در جای وارد شده نگه می‌ دارد و از جا به جا شدن آن زیر پوست جلوگیری می‌ کند. جراح برش را پس از قرار دادن پروتز در جای مناسب می ‌بندد و بخیه می‌ زند.

 

 

 

افراد مناسب برای پروتز سینه

 

 

 

 

آمادگی پیش از پروتز سینه کرج:

بیمار باید پیش از عمل پروتز سینه حتماً جراح را از داروهای مصرفی خود آگاه کند، چرا که احتمال دارد بعضی از آن داروها روند جراحی را مختل سازد، بنابراین ممکن است پزشک از بیمار بخواهد تا مصرف بعضی از داروها را متوقف سازد یا تغییری در دستور مصرفشان ایجاد کند.

بدیهی است که مصرف مکمل اهمیت فراوان دارد. مصرف آسپرین، فراورده‌های آسپرین، داروهای ضد التهاب و مکمل ‌های گیاهی باید ۱۰ روز پیش از عمل پروتز سینه متوقف شود.

پزشک با توجه به شرایط جسمی بیمار انجام آزمایش‌ هایی معین را لازم تشخیص می ‌دهد و احتمالاً از بیمار می ‌خواهد تا چنانچه به تازگی ماموگرافی انجام نداده است این آزمایش تصویربرداری را پیش از عمل انجام دهد.

 

 

 

جنس پروتز سینه

 

 

 

محل برش‌ های پروتز سینه:

برای قرار دادن پروتز در سینه از چند برش مختلف استفاده می ‌شود. برش زیر سینه رایج‌ ترین برش مورد استفاده است که در زیر سینه در امتداد خط سینه ایجاد می ‌شود.

پروتز سینه را می‌ توان از طریق برش زیر بغل یا برش در امتداد هاله، یعنی ناحیه رنگی اطراف نوک سینه نیز وارد بدن کرد.

تحت شرایطی خاص امکان دارد برای قرار دادن پروتز سینه برش در ناحیه ناف ایجاد شود.

 

 

 

افراد مناسب برای پروتز سینه

 

 

 

پروتز سینه و شیردهی:

طبق آمار بیش از نیمی از بیماران قبل از بچه ‌دار شدن عمل شده‌اند و بیشتر آنان هیچ مشکلی در شیردهی پس از جراحی نداشته ‌اند، چون برشی که استفاده می‌ شود کوچک بوده است.

و نهایت تلاش جراح پروتز سینه این است که میزان به هم ریختگی غده‌ های شیری اطراف نیپل را به حداقل برساند. پروتز سینه که در زیربافت سینه موثر در شیر دهی قرار می‌ گیرد و به هیچ عنوان آسیبی به تغذیه کودک نخواهد رساند.

موارد کاربردی پروتز سینه کرج:

پروتز سینه داخلی یا خارجی می‌ تواند در افرادی که به دلیل داشتن سرطان یا مشکلات پستان مجبور به برداشت بخشی یا تمام قسمت‌ های سینه‌ ی خود شده‌ و این عضو زیبای خود را از دست داده‌اند، به منظور پر کردن جای خالی سینه استفاده شود.

البته برخی از زنان نیز به طور مادرزادی فاقد یک سینه هستند یا سینه‌ های نامتقارن و با شکل غیر طبیعی دارند که می‌ توانند با پروتز سینه بسیاری از مشکلات ظاهری خود را برطرف کنند.

پروتز سینه همچنین در افراد دارای سینه‌ های بسیار کوچک کاربرد دارد. این افراد می ‌توانند با استفاده از پروتز مصنوعی یا روش پر هزینه ‌تر آن یعنی جراحی پروتز سینه به فرم ایده‌ آل پستان خود برسند.

تغییر شکل و کاهش حجم پستان پس از زایمان و دوران شیردهی را نیز می ‌توان با جراحی پروتز سینه اصلاح کرد. انتخاب نوع پروتز داخلی یا خارجی تا حد زیادی بستگی به میزان مشکلات سینه فرد، انتظارات او از پروتز سینه و تشخیص و صلاح دید جراح پلاستیک دارد.

 

 

پروتز سینه و شیردهی

 

 

 

قیمت پروتز سینه در کرج:

جراحی پروتز سینه، جزو جراحی‌ های زیبایی به شمار می ‌روند و به طور کلی هزینه پروتز سینه را فرد باید به طور آزاد پرداخت نماید.

از این رو هزینه تمام شده جراحی پروتز سینه برای نسبت به باقی جراحی‌ ها به نسبت بالاتر است.

 

قیمت پروتز سینه در کرج به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه پروتز سینه همچنین به نوع پروتز سینه و جنس آن شرکت تولید کننده پروتز سینه و نیز نوع مواد پرکننده نیز وابسته است.

 

 

 

قیمت پروتز سینه در کرج

 

 

 

 پروتز سینه به دو منظور انجام می‌ شود:

  • یکی افرادی که تنها به منظور زیبایی بیشتر و تناسب اندام برای جراحی پروتز سینه اقدام می ‌کنند.
  • دیگری افرادی که به علت درمان و جراحی سرطان سینه، بافت سینه خود را از دست داده باشند.

 

 

کلینیک جراحی زیبایی ایران

 

1
مجموع نظرات

avatar
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
کیمیاجهانی فر آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
کیمیاجهانی فر
مهمان
کیمیاجهانی فر

لطف کنید قیمت حدودی جراجی پروتز سینه را مطرح کنید