متخصص کاشت ابرو در کرج

هزینه کاشت ابرو در کرج

هزینه کاشت ابرو در کرج

هزینه کاشت ابرو در کرج برای افرادی که قصد کاشت ابرو دارند یکی از مهم ترین مسایل است که قبل از اقدام به کاشت در مورد آن بسیار حساس هستند.

افرادی که ابروهای پرپشت و دلخواه خود را ندارند از نازک و کم پشت بودن ابروهای خود ناراحت هستند و خواهان ابرویی مطابق و مناسب میل خود می باشند.

روش های پوششی مانند تاتو در چند سال گذشته به علت این ناراحتی ها فراگیر شده است، اما بهترین کاری که می توان در قبال زیبایی خود با داشتن ابروهای دلخواه داشت، کاشت ابرو می باشد.

کاشت ابرو طبیعی یک عمل جراحی است که در طی آن گرافت های مو به روش های مختلف از قسمت بانک مو، مانند کاشت مو، برداشته می شوند و در ناحیه ابرو با خواب مناسب و شکل دلخواه شما کاشته می شوند.

 

 

هزینه کاشت ابرو

 

 

 

قیمت کاشت ابرو در کرج :

کاشت ابرو از آن دست جراحی های زیبایی است که تجربه و تخصص بسیار بالایی را می طلبد، زیرا یک عمل بسیار حساس می باشد و باید با دقت بالایی انجام شود.

تکنیکی که برای خواب ابروها، فرم دهی آن و همچنین ایجاد یک تاج زیبا برای ابروها نیاز است را هرکسی ندارد و این تکنینک ها تعیین کننده یک ابروی طبیعی و زیبا هستند که باید در انتخاب کلینیک معتبر و هم چنین متخصص کاشت و تکنسین ها دقت کافی را به کار گرفت.

در مورد هزینه هایی که بابت پیوند ابرو باید بپردازید باید گفت که معمولا با توجه به مقدار گرافت هایی که ابروهای شما نیاز دارد تا به فرم دلخواه شما برسد هزینه ها نیز متفاوت است.

مزایای کاشت ابرو چیست؟

مطمئنا یکی از مزایا و دلایل این که عده زیادی به کاشتن ابرو می پردازند، زیبایی است.

ابروهای پر پشت و زیبا، صورت شما را نیز زیبا خواهند کرد. اما اگر شما ابروهایی داشته باشید که در برخی نواحی دارای طاسی هستند، این از زیبایی شما به مقدار بسیار زیادی کاهش خواهد داد و پیشنهاد ما به شما، این است که از روش کاشتن ابرو با موهای طبیعی استفاده کنید.

علاوه بر این که ابروهای شاداب و پرپشت که با روش کاشت ابرو به دست می آورید، به زیبایی شما می افزایند، چهره شما را نیز قرینه نشان می دهند.

ابروهای پرپشت به قرینه نشان دادن صورت کمک شایانی می کنند. قرینه بودن صورت به زیبایی آن تا حد چشمگیری می افزاید.

روش کاشت ابرو، نسبت به بقیه روش ها، بسیار موثرتر و ماندگارتر است.

همچنین این روش، یک روش طبیعی نیز هست. طبیعی بودن و ماندگاری طولانی، موارد بسیار مهمی در روش های جوانسازی و از شاخصه های مهم این روش هستند.

 

مزایای کاشت ابرو

 

 

 

کاندیداهای مناسب برای کاشت ابرو:

می توان گفت کاشت ابرو، هیچ محدودیتی ندارد. شما می توانید با هر شرایطی که دارید به این کار بپردازید.

حتی اگر بیماری خاص دارید، کاشتن ابرو برای شما ضرری ندارد. اما شاید بپرسید چرا؟ به دلیل این که در دیگر روش های جوانسازی پوست، مانند تزریق ژل، شما ماده ای شیمیایی را به بدن خود وارد می کنید.

اما در کاشت ابرو این چنین نیست. در این روش، یعنی کاشت ابرو با موی طبیعی، مقداری مو به ناحیه ابروی شما وارد می شوند. بنابراین خطرات خاصی شما را تهدید نمی کنند.

در کل می توان گفت افرادی که  ابروی کم پشتی دارند و یا احساس می کنند که ابروی آن ها کم پشت است و یا افرادی که به هر دلیلی دوست دارند که ابروهای پر پشت تری داشته باشند؛ می توانند از روش کاشت ابرو بهره ببرند.

چه افرادی کاندید کاشت ابرو نیستند؟

اگر برای اضافه کردن یک یا دو ردیف به ابروی طبیعی خود قصد انجام عمل کاشت ابرو را دارید، این کار به شما توصیه نمی شود؛ چرا که موهای پیوندی کمی ضخیم تر و متفاوت با موهای طبیعی ابرویهایتان شده و دو گانگیِ ایجاد شده زیبا نمی باشد.

 

 

 

کاندیدای کاشت ابرو

 

 

 

چند نکته در مورد نوع عمل کاشت ابرو  و هزینه کاشت ابرو در کرج:

دو روش FUT و FIT برای کاشت ابرو قابل اجراست. در هر دو مورد نوار برداشتی یا گرافت های پانچ شده زیر میکروسکوپ های تخصصی کاشت مو به فولیکول های تک ریشه ای تقسیم بندی می شود.

کاشت ابرو توسط نیدل های مخصوص ظریفی انجام می شود و عمل پیوند کاملاً با بی حسی موضعی و سر پایی طی ۴ الی ۶ ساعت صورت می پذیرد و دوره نقاهت و پرهیز خاصی وجود ندارد.

از نظر پزشکی شما از زمانی که از تخت جراحی پایین می آیید آمادگی انجام فعالیت های روزانه خود را دارا هستید.

نتایج کاشت ابرو:

در قسمت های قبلی هم ذکر شد که عمل کاشت ابرو، نتایج دائمی را به همراه دارد. این یکی از ویژگی های بسیار خوب پیوند ابرو است.

اما کمی طول می کشد که نتایج کاشت، به طور کامل مشاهده شوند. معمولا ۱۲ ماه طول می کشد که نتایج به صورت کامل دیده شوند.

البته بعد از ۲ هفته مقداری از موهای پیوندی می افتند که این بخشی از بهبودی است. یکی از نکاتی که باید توجه کرد، کوتاه کردن مرتب ابروها است.

 

 

قیمت کاشت ابرو در کرج

 

 

 

هزینه کاشت ابرو در کرج به چه مواردی بسنگی دارد؟

اگر هزینه محاسبه شده برای کل مراحل پیوند و کاشت ابرو محاسبه شود، شامل دستمزد جراح، هزینه تجهیزات، داروی بیهوشی، هزینه ‎ها‎ی مرتبط با مراقبت ‎ها‎ی در حین کاشت و پس از کاشت می‎باشد. در کاشت با روش  FUE، پزشک بر اساس تعداد گرافت هزینه را محاسبه می ‎کند که هزینه آن بیشتر می ‎شود.

علاوه بر این، کاشت و پیوند مو بسته به میزان موهایی است که کاشته می‎ شود. از آنجا که این فرایند، برای زیبایی انجام می ‎شود و در سلامت جسمی تاثیر زیادی ندارد، لذا بیمه، هزینه‎ ها‎ی آن را تقبل نمی کند و شخص باید خود برای پرداخت آن ها اقدام نماید.

عوامل تاثیرگذار بر کاشت ابرو عبارت اند از میزان و حجم موهای برداشته شده ، که هر چه این میزان بیشتر باشند، هزینه کاشت ابرو و پیوند ابرو نیز افزایش می ‎یابد.

تخصص و تجربه پزشک در کاشت ابرو:

در هر کار، عامل و کارگزار نقش مهمی را ایفا می‎کنند. در فرایند کاشت مو به هر میزان که پزشک به عنوان کارگزار، تخصص و تجربه بیشتری داشته باشد، پیوند و کاشت ابرو نیز بهتر انجام می‎ شود.

گاهی شهرت پزشکان موجب افزایش قیمت کاشت مو می ‎شود. اما این امر تنها یک پارامتر عرفی بوده که در جامعه متداول شده است.

در واقع در کنار شهرت، توانایی، تجربه و تخصص پزشک نقش مهم تری را در تعیین قیمت کاشت ابرو ایفا می ‎کند.

 

کلینیک جراحی زیبایی ایران

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن