بهترین جراح لیپوماتیک ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا چگونه انجام می شود و چه عوارضی دارد ؟

لیپوماتیک پشت ساق پا لیپوماتیک پشت گردن لیپوماتیک رن و ساق پا از جمله جراحی های زیبایی است که برای متعادل سازی اجزای بدن با پا انجام می پذیرد.

لیپوماتیک پشت ساق یکی از جراحی های زیبایی است  که جراح با استفاده از ایجاد برش هایی روی پوست و با استفاده از دستگاه تخلیه چربی از لایه های فوقانی پوست و زیر عضله اقدام به از بین بردن چربی های می کند،

 

لیپوماتیک ساق پا

 

 

 

 

می‌ توان از لیپوماتیک پشت ساق برای رفع چربی‌ های همه نقاط بدن استفاده کرد و به طور ایمن برای همیشه به رفع آن ها پرداخت. در صورت عدم رعایت رژیم غذایی احتمال بزرگ شدن سلول‌ های چربی وجود دارد اما به صورت کلی از بین بردن چربی های بدن با استفاده از لیپوماتیک پشت ساق می تواند پایداری به همراه داشته باشد.

 

 

چه افرادی می‌‌توانند متقاضی مناسبی برای لیپوماتیک پشت ساق پا باشند ؟

 • نمی توان به صورت دقیق گفت چه افرادی برای لیپوماتیک پشت ساق پا فرد مناسبی هستند، اما در ادامه به مواردی اشاره می‌‌ کنیم که نشان می‌‌دهد آیا برای انجام این جراحی فرد مناسبی هستیدیا خیر.
 • اگر پای شما از قسمت زانو تا مچ پا دچار چاقی است  می‌‌توانید متقاضی مناسبی برای درمان باشید.اگر تاندون آشیل شما قابل دیدن نباشد می‌ توانید متقاضی مناسبی برای درمان باشید.
 • اگر می‌‌توانید به راحتی چربی پای خود را با دست بگیرید و بافت نرم اطراف مچ در دست شما جمع می‌‌شود نیز می توانید برای انجام این جراحی متقاضی مناسبی باشید .
  اگر دارای مچ پای چاقی هستید و هنگامی‌ که آن را فشار می‌ دهید به داخل می‌ رود و مدتی در همان حالت باقی می‌‌ماند به احتمال زیاد دچار احتباس مایعات هستید در هر صورت متقاضی خوبی برای لیپوماتیک ساق پا هستید .
 • لیپوماتیک ساق و مچ پا برای بیماران مبتلا به مشکلاتی نظیر لیپودما که باعث می‌ شود برخی از نقاط بدن با سایر قسمت‌ ها تناسب نداشته باشد نیز بسیار کاربردی است .
 • بسیاری از افراد از وجود غبغب در زیر چانه ی خود عذاب می کشند و همیشه در صدد هستند تا با لیپوماتیک گردن این مشکل را از بین ببرند. در واقع غبغب با کاهش و افزایش وزن بدن ایجاد می شود.
 • کسانی که بیشتر به دنبال کاهش وزن سریع خود هستند و دارای غبغب های بزرگی هستند  و این افتادگی زیر چانه آن ها را نگران خواهد کرد.با استفاده از لیپوماتیک گردن، می توان این مشکل را از بین ببرند.
 • لیپوماتیک به معنای خارج کردن چربی از قسمت مورد نظر میباشد که با توجه به این که این جراحی برای زیبایی بدن انجام می شود، بسیاری از پزشکان آن را جراحی زیبایی می دانند.

 

 

 

لیپوماتیک مچ پا

 

 

 

 مزایای لیپوماتیک پشت ساق پا چیست؟

 • دوران بهبود و استراحت پس از لیپوماتیک پا بسیار کوتاه است و می‌ توانید طی مدت ۴۸ ساعت فعالیت‌ های روتین خود را شروع کنید.
 • لیپوماتیک ساق و مچ پا تحت بی حسی موضعی انجام می‌شود و شما در طول درمان هیچ گونه دردی را احساس نخواهید کرد.
 • در این روش از دستگاه‌ های بسیار کوچک استفاده می‌‌شود که عملاً به اندازه نوک مداد هستند بنابراین جای برش و وقتی روی پوست شما باقی نخواهد ماند.
 • پس از اتمام لیپوماتیک ساق و مچ پا می‌ توانید فوراً شاهد نتایج ایجاد شده باشید. نتایج حاصل از درمان کاملا رضایت بخش است.
 • پس از آن که چربی‌ های ساق و مچ بر طرف شدند در صورتی که رژیم غذایی خود را رعایت کنید هرگز مجددا شاهد بازگشت چربی‌ ها نخواهید بود زیرا نتایج حاصل از لیپوماتیک دائمی است.

لیپوماتیک مچ پا:

ساق و مچ پا بر خلاف سایر نقاط بدن دارای چربی عمقی نیستند به عبارتی می‌‌ توان گفت که چربی این ناحیه سطحی است به همین دلیل پزشک حین درمان این ناحیه باید دقت بسیار زیادی نماید تا از آسیب رساندن به ساختارهای حیاتی زیر این بافت پیشگیری نماید. برای درک میزان تاثیرگذاری لیپوماتیک پا بر ظاهر بدن بهتر است از نقاطی که می‌ توان از لیپوماتیک برای لاغری آن ها استفاده کرد آگاه شوید.

 

 

 

انواع لیپوماتیک

 

 

 

 ساق پا:

به طور کلی لیپوماتیک ساق پا و عمدتاً پشت ساق می‌تواند به طرز حیرت انگیزی به بهبود وضعیت این ناحیه کمک کند. باید به خاطر داشته باشید نباید همه چربی‌ های این ناحیه را از بین ببرید زیرا در صورتی که لایه نازک چربی روی ساق باقی بماند به ایجاد زیبایی زنانه و خلق ظاهری طبیعی کمک خواهد کرد. رفع همه چربی‌ های این ناحیه باعث می‌ شود که ظاهر پاهای شما شبیه افراد بسیار لاغر شود.

 مچ پا:

گاهی اوقات مچ پا آنقدر چاق است که نمی‌توان فاصله بین ساق و مچ پا تشخیص داد. لیپوماتیک این ناحیه می‌‌ تواند به ایجاد فاصله بین ساق و مچ، حفظ زیبایی زنانه و انحنای طبیعی آن کمک کند.

 

بهترین جراح لیپوماتیک

 

 

 

 

فواید لیپوماتیک پشت گردن:

غبغب افراد یکی از بخش هایی از بدن است که دیر تر از سایر اندام ها تغییر سایز می دهد. افتادگی که بعد از لاغری یا افزایش سن برای افراد ایجاد می شود روی زیبایی افراد تاثیر زیادی را دارد و با لیپوماتیک گردن، می توان آن را برطرف نمود.

لیپوماتیک پشت گردن:

در این روش قسمت هایی از زیر چانه برش داده شده و با دستگاه مخصوص ی موجب تخلیه چربی آن خواهد شد. با توجه به اینکه این عمل جراحی نیاز به مراقبت دارد می بایست بعد از انجام لیپوماتیک گردن آن بخش را با گن هایی که پزشک تجویز نموده است سفت و محکم بسته شود .

در واقع این گن ها برای جمع کردن زیر چانه استفاده می شود  و استفاده از آن ها بعد از لیپوماتیک ضروری خواهد بود.

 

لیپوماتیک پشت گردن

 

 

 

عوارض لیپوماتیک پشت گردن:

از آنجا که زیر چانه به غده تیروئید نزدیک است در  عمل جراحی پلاستیک گردن دقت زیادی باید توسط جراح انجام گیرد . بعد از لیپوماتیک گردن ممکن است التهاب ایجاد شود که بعد از گذشت دو هفته رفع خواهد شد.

همچنین در صورت عدم استفاده ی درست از گردن بند هایی که پزشک جراح تجویز می نماید ممکن است باعث بیشتر شدن افتادگی زیر گردن شود و عوارض بعدی به دنبال خواهد داشت.

استفاده از لیپوماتیک گردن برای کم کردن وزن نیست  و نباید افراد آن را با کم کردن وزن اشتباه بگیرند. بلکه چربی زیر چانه که در زمان دیرتری ممکن است با ورزش از بین برود را می توان با لیپوماتیک گردن برطرف کرد .

علاوه بر این در لیپوماتیک گردن لازم است مراقبت های بعد از جراحی به دقت انجام شود زیرا هر نوع کم کاری در جراحی صورت ، نتایج این عمل جراحی رضایت بخش نخواهد بود و عملا بدون نتیجه می گردد.

 

 

لیپوماتیک ران :

در این قسمت در رابطه با  لیپوماتیک ران صحبت می کنیم که چه مشکلاتی را می تواند به آسانی برطرف نماید .یکی از دغدغه های اصلی بانوان تناسب ران با سایر اعضای بدن می باشد ، در برخی از موارد این عدم تناسب به میزان زیادی کاهش اعتماد به نفس را به همراه دارد.

ژنتیک افراد نقش زیادی در شکل دادن پاها و سایر اجزای بدن نقش بسیار مهمی را دارد ، در مواردی مشاهده شده است که اعضای بدن شخص دارای تناسب اندام است ، اما ران ها با سایر اعضای بدن هماهنگی ندارد این امر نارضایتی شایانی را در شخص به وجود می آورد .

 

 

 

لیپوماتیک ران

 

 

 

 

لیپوماتیک ران و ساق پا:

درمان عدم تناسب پا و بزرگی ران ها با لیپوماتیک به راحتی قابل برطرف شدن است  ، در برخی از موارد استخوان بندی درشت سبب ایجاد پای بزرگ و نامتناسب شده است که نمی توان در این گونه موارد نمی تواند با لیپوماتیک رن و ساق پا درمان شود .

 

 

از نظر زیبایی پا به نواحی زیر دسته بندی می شود :

 • پشت ران
 • پشت ساق پا و قوزک
 • خارج ران
 • جلو ران
 • داخل ران
 • اطراف زانو

چربی های داخل ران و خارج ران را می توان با استفاده از ساکشن تخلیه نمود در نتیجه تناسب اندام را ایجاد کرد ، پس از لیپوماتیک ران و ساق پا علاوه بر برقرار شدن تناسب پاها ، علاوه بر هموار شدن سطح پوست پاهای فرد می تواند ظاهری زیبا را به دست آورد.

لیپوماتیک ران و ساق پا یک روش جهت لاغری می باشد که با تخلیه چربی ها تناسب اندام و زیبایی را برای شخص به وجود می آورد نواحی مختلف بدن را می توان لیپوماتیک کرد .

پس از تخلیه چربی ها می توان آن ها را به نواحی مختلف بدن نظیر صورت ، باسن ، سینه انتقال داد  ، در نتیجه شخص نه تنها به زیبایی و تناسب اندام می رسد بلکه نواقص و یا جوانسازی صورت را می تواند هم زمان با تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن انجام داد .

 

 

هزینه لیپوماتیک ران و ساق پا

 

 

 

 

 آیا لیپوماتیک پشت زانو به لاغر کردن پا کمک می‌ کند؟

به طور کلی جراح به لیپوماتیک قسمت پشت زانو نمی‌‌ پردازد زیرا این ناحیه حاوی تعداد بسیار زیادی ساختارهای حیاتی مانند عروق خونی است که نسبت به هرگونه ضربه و آسیب دیدگی حساسیت بسیار بالایی دارند. می‌‌ توان چربی اطراف زانو را به عنوان بخشی از فرآیند لیپوماتیک قسمت داخلی یا خارجی ران برطرف کرد.

 

 

 چه روش هایی همزمان با لیپوماتیک ساق انجام می‌شود؟

می‌توان لیپوماتیک قسمت داخلی و خارجی ران را به طور همزمان با لیپوماتیک ساق و مچ انجام داد که این کار می‌‌ تواند بر کاهش هزینه تأثیر کلی بگذارد. به علاوه می‌‌توان از چربی به دست آمده از این نقاط برای تزریق به سایر نقاط بدن از قبیل لب، سینه، یا باسن استفاده کرد.

 

 

هزینه لیپوماتیک ساق پا

 

 

 

 

 معمولاً دوران بهبود چقدر طول می‌ کشد؟

دوران بهبود لیپوماتیک ساق و مچ می‌تواند طولانی‌ تر از لیپوماتیک سایر نقاط بدن باشد. می‌توانید پس از درمان به طور طبیعی فعالیت‌های روزمره خود را شروع کنید اما انجام دادن فعالیت‌ هایی نظیر دویدن یا سایر تمرینات ورزشی مستلزم صرف زمان است.

معمولاً تا یک هفته پس از درمان درد خفیفی را احساس می‌کنید که می‌توانید از قرص مسکن استفاده نمایید. تورم یکی دیگر از فاکتورهایی است که در مشاهده نتیجه نهایی تاثیر می‌گذارد و باعث می‌ شود کمی طول بکشد تا بتوانید نتایج مورد انتظار را مشاهده کنید.

گاهی اوقات ممکن است تورم پا تا سه ماه نیز طول بکشد که این مسئله کاملاً طبیعی است زیرا مچ پا پایین‌ترین عضو بدن است که به طور طبیعی به سرعت متورم می‌شود.

نتایج حاصل از درمان چه زمانی قابل مشاهده است؟

تعداد زیادی از افراد پس از درمان با لیپوماتیک به نتایج بسیار عالی دست می‌‌یابند، اما باید به خاطر داشته باشید که واکنش بدن افراد مختلف متفاوت است و به همین دلیل نتایج حاصل از درمان در همه افراد یکسان نیست و برخی از افراد با نتایج حیرت‌ انگیز و عالی روبه‌رو می‌ شوند اما برخی دیگر فقط شاهد تغییرات جزئی می‌شوند که ممکن است برای دیگران چندان قابل مشاهده نباشد.

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن