هزینه عمل بینی در شمال

دکتر عمل بینی در گرگان

دکتر عمل بینی در گرگان

دکتر عمل بینی در گرگان : جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی است زیرا در طی این جراحی به طور کلی تمام ایرادات موجود در بینی برطرف می شود.

همانطور که گفته شد در طی جراحی زیبایی بینی ، ایرادات موجود در ظاهر و عملکرد بینی برطرف می شود و متقاضیان توقع دارند این امر به بهترین نحو ممکن انجام شود.

 

 

 

دکتر بینی در گرگان

 

 

 

انتخاب دکتر عمل بینی در گرگان، در چه روش هایی مکان پذیر است؟

 • جراحان بسیار زیادی در زمینه جراحی بینی فعالیت می کنند و همین امر متقاضیان را هنگام انتخاب جراح بینی سردرگم می کند.
 • برخی از جراحان بینی در انجام جراحی بینی طبیعی مهارت بیشتری دارند ، برخی از جراحان بینی از روش بسته برای رینوپلاستی استفاده می کنند و برخی از جراحان بینی نیز مخالف جراحی بینی فانتزی هستند و غیره.
 • در نتیجه جراحان بینی نیز با یکدیگر متفاوت هستند و بیمار باید جراح بینی را انتخاب کند که بتواند بینی را به فرم دلخواه بیمار جراحی کند.
 • برای انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در گرگان در ابتدا لیستی از جراحان بینی که مورد قبولتان هستند تهیه کنید ، برای این کار می توانید با افرادی که رینوپلاستی انجام داده اند مشورت کنید یا در مرورگرهای اینترنتی جستجو کنید.
 • پس از تهیه لیستی از نام جراحان بینی ، با مراجعه به مطب یا صفحات مجازی چون اینستاگرام ، نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده نمایید و در نهایت جراح بینی را انتخاب نمایید که نمونه کارهایش مورد پسندتان است.

اهداف جراحی بینی:

عمل بینی می تواند برای تغییر شکل، اندازه و ظاهر کلی بینی بکار گرفته شود. نمونه ای از درخواست های متداولی که بیماران از جراحان خود می پرسند:

 • استخوان بینی را باریک کنند.
 • سوراخ بینی را تنگ یا گشاد کنند.
 • بینی کج شان را صاف کنند.
 • نوک بینی را تغییر دهند.
 • زاویه بین بینی و لب بالا را تغییر دهند.

در اغلب موارد، برش های مورد استفاده برای تغییر شکل می تواند در داخل بینی پنهان شود و یا این که به صورت غیر قابل تشخیص در ظاهر بینی نمایان باشد؛ هدف کلی بهبود ظاهر و حفظ یک ظاهر طبیعی مطابق دیگر اجزای صورت است.

 

بهترین جراح بینی در گرگان

 

 

 

چگونه دکتر عمل بینی در گرگان را انتخاب کنیم؟

توجه داشته باشید که جراحی بینی اگر بد انجام شود می تواند اثرات مخرب بزرگی بر روی ظاهر بیمار برجای بگذارد. بنابراین، بیماران هنگام انتخاب جراح پلاستیک خود باید بسیار محتاط باشند.

در حالت طبیعی، فرد قبل از انتخاب نهایی خود باید با چندین پزشک صحبت کند. چند نکته مهم در مورد پزشک باید مورد بررسی قرار گیرد.

آموزش و تجربه:

تمام جراحان بینی به طور قانونی مجاز به انجام جراحی زیبایی بینی هستند. بیمار باید دکتری را انتخاب کند که در عمل زیبایی و جراحی ترمیمی مهارت داشته باشد؛ حتی ممکن است متقاضی بخواهد جراحی پیدا کند که تخصص ویژه در جراحی صورت و تغییر شکل بینی داشته باشد.

مسیرهای تنفسی و ساختار خارجی بینی از اولویت ها محسوب می شوند. هنگام مشاوره با پزشکان، بیماران آینده نگر باید درباره رویکرد آنها در جراحی بینی سوال کنند.

اینکه دکتری انتخاب کنید که توجه ویژه به مجرای تنفسی و ساختار بینی داشته باشد اهمیت زیادی دارد.

 

دکتر بینی خوب در گرگان

 

 

 

 

پیشینه مثبت:

به طور طبیعی، بیماران باید پزشکی انتخاب کنند که شهرت خوبی در موفقیت دارد زیرا این پزشک تجریه زیادی در انجام عمل بینی نیز دارد.

 

 

روش های مختلف عمل بینی:

صرف نظر از این که پزشک چه نوع جراحی بینی را برای متقاضی این عمل در نظر می گیرد، معمولا از یکی از دو تکنیک اصلی برای این کار استفاده می شود.

عمل بینی با روش بسته:

جراحی زیبایی به روش بسته به طور کلی روشی است که اولویت دارد؛ زیرا تمام برش های جراحی در داخل بینی انجام می شود و زخم ها همه داخلی هستند؛ با انکه برش ها پنهان هستند، جراح هنوز می تواند به نقاط زیادی از بینی دسترسی پیدا کند تا به طیف وسیعی از موارد زیبایی و ساختاری رسیدگی کند.

عمل بینی با روش باز:

جراحی بینی باز به پزشک امکان دسترسی بیشتری به غضروف و استخوان های بینی را می دهد، اما ممکن است جای زخم کوچک بر روی بینی باقی بماند.

در این روش با ایجاد یک برش در ناحیه غضروف بین دو بینی، پزشک می تواند پوست را از نوک بینی بلند کند و غضروف را بسیار دقیق شکل دهد. هنگام بهبودی، جای برش یک زخم بسیار کوچک و تقریبا نادیده بر بینی می ماند.

 

هزینه جراحی بینی در گرگان

 

 

 

اقدامات دکتر عمل بینی در گرگان:

برای دستیابی به نتیجه مطلوب لازم است ، پیش از عمل بینی بررسی دقیق و معاینه كامل توسط جراح بینی انجام گیرد.

 

جراح بینی در ارزیابی پیش از جراحی با در نظر گرفتن مواردی از قبیل :

 • ویژگی های بینی هر فرد از قبیل نوع پوست ، فرم صورت ، ویژگی های دیگر اجزاء صورت ، نژاد
 • ویژگی های جسمانی از جمله بلند یا كوتاه قد بودن بیمار
 • آنالیز كامل و دقیقی انجام داده و با لیست نمودن اشكالات و تغییرات مورد نیاز ، اقدامات و تكنیک های جراحی بيني مناسب برای هر فرد را به طور جداگانه و اختصاصی برنامه ریزی می نماید.

 

جراح زیبایی بینی گرگان

 

 

 

هزینه عمل بینی در شمال:

هزینه عمل بینی در شمال تحت تاثیر عوامل متعددی است که افراد جهت اطلاع دقیق از قیمت جراحی بینی باید به مطب جراح بینی مراجعه نمایند ، جراح معالج پس از بررسی بینی و معاینات فیزیکی بیمار هزینه جراحی بینی را معین می کند و به اطلاع بیمار می رساند.

 

 

خصوصیات دکتر عمل بینی در گرگان:

 • بیني بدون در نظر گرفتن منافع مالی باید سلامت فرد را اولویت قرار دهد.
 • جراح بيني با دادن دیدگاه کلی به فرد باید اعتماد فرد را جلب نماید، چرا که بین اعتماد به جراح بیني و رضایت از عمل بینی رابطه مستقیم وجود دارد.
 • جراح بیني خوب باید سوابق مفید و مورد رضایت زیادی در انجام جراحی زیبایی بینی مختلف داشته باشد.
 • جراح بیني باتجربه باید با تلفیق علم پزشکی و زیبایی شناختی توانایی انجام جراحی انواع بینی با مشکلات مختلف را داشته باشد.
 • جراح بیني با مهارت باید صبور باشد و سوالات فرد پاسخ دهد و به خواسته و انتظار فرد از انجام جراحی بینی توجه نماید و با توجه به نوع ساختار و پوست بینی و نظر خود روش مناسبی برای رسیدن به بهترین نتیجه را انتخاب نماید و فرد را از نتیجه جراحی بینی متقاعد سازد.

 

کلینیک جراحی زیبایی ایران

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن