جراح لیپوماتیک

جراح لیپوماتیک

جراح لیپوماتیک با داشتن مهارت و تجربه ای که در جراحی دارد در کنترل و تنظیم عبور لوله ی کانولا ، در موفقیت و تخلیه ی صحیح و یکنواخت چربی ها نقش بسیار مهمی را دارد .

از این رو پزشک لیپوماتیک علاوه بر داشتن دانش کافی در زمینه عمل های زیبایی و لاغری موضعی باید به طور کامل از نحوه ی صحیح و استاندارد به کار گیری دستگاه لیپوماتیک به درستی اطلاعات داشته باشد .قبل از شروع جلسه ی پیکرتراشی به روش لیپوماتیک، پزشک لیپوماتیک باید با بررسی های لازم ، سابقه ی بیمار و مصرف داروهای خاص متقاضی مورد نظر را ارزیابی کند و فقط در صورتی که فرد دارای سلامتی کامل است ، به انجام روش لیپوماتیک مبادرت ورزد .

 

بهترین جراح لیپوماتیک

 

 

 

در انجام جراحی از بین بردن چربی ها توسط دستگاه لیپوماتیک پزشک باید به دید باز ، سلامت و حرکت لوله ی کانولا را تحت نظر داشته باشد .پزشک لیپوماتیک در جلسه ی مشاوره ی پیش از جراحی از ساکشن چربی ها باید به طور کامل مراقبت ها و توصیه های لازم قبل و بعد از عمل و نیز نحوه ی انجام عمل لیپوماتیک را به صورت کامل به بیمار ارائه دهد.

پزشک لیپوماتیک باید به اندازه کافی مهارت و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد  و بدون عارضه ی عمل زیبایی لیپوماتیک را با کسب تجربیات لازم در این زمینه بدست آورده باشد ، لذا از انجام چنین عمل حساسی نزد پزشکان کم تجربه و عمومی به طور جدی دوری کنید.

پزشک لیپوماتیک باید پس از انجام عمل زیبایی لاغری موضعی لیپوماتیک ، روند بهبود و تاثیر عمل را با تعیین ویزیت مکررا مورد بررسی قرار دهد.

انواع لیپوماتیک :

لیپوماتیک شکم:

بیشترین تجمع بافت های چربی در ناحیه شکم می باشد. چربی زیاد در شکم علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن زیبایی اندام فرد بر روی عملکرد سایر اعضای  بدن تاثیر منفی می گذارد. چربی بیش از اندازه در شکم باعث بروز بیماری های قلبی ، سکته مغزی و دیابت گرید ۲ می شود.

لیپوماتیک بازو:

بازوهای افتاده و شل می تواند از زیبای اندام  بکاهد به طوری که در زمان پوشیدن لباس ها اندام فوقانی زیبایی مناسبی ندارند و ترکیب اندام را ناموزون نشان می دهند .

چربی های قسمت بازو به صورت انباشته شده و شل موجب نارضایتی این افراد می شود و با لیپوماتیک بازو می توان این موضوع را برطرف کنید .بازوهای چاق موجب کوتاه نشان دادن قد می شود به همین دلیل لیپوماتیک می تواند چربی های انباشته شده از بازوها را خارج کند .

 

 

 

 

جراح لیپوماتیک بازو

 

 

 

 

لیپوماتیک ران پا:

لیپوماتیک ران پا نه تنها چربی های داخل پا را خارج می کند بلکه تا طولانی مدت اثرات ماندگاری دارد . این جراحی برای افرادی که چربی های زائد در کنار یا داخل ران آنها انباشته شده است بسیار محسوس است و فرد بعد از عمل تغییر زیادی می کند.

لیپوماتیک ران پا در چهار قسمت به شرح ذیل انجام می شود :

 • قسمت خارجی ران پا
 • قسمت داخلی ران پا
 • قسمت قدامی ران پا
 • قسمت خلفی ران پا

لیپوماتیک پهلو:

شما زمانی که از  لیپوماتیک برای لاغری پهلوی خود استفاده می کنید برخلاف روش های دیگر به هیچ عنوان چربی ها در بدن گلوله گلوله نخواهند شد و سطحی هموار در پهلو ایجاد می شود.

همچنین در این روش هیچ گونه حرارتی استفاده شده و به همین دلیل چربی ها سالم از بدن خارج می شوند و می توان از آنها برای موارد جوانسازی صورت با روش تزریق چربی استفاده کرد.

احتمال برگشت چربی های خارج شده در صورتی که شما رژیم غذایی و تحرک کافی داشته باشید احتمال کمی دارد.همچنین در عمل لیپوماتیک عوارض احتمالی مانند عفونت بسیار کاهش پیدا می کند.

 

 

 

جراح لیپوماتیک خوب

 

 

 

بهترین جراح لیپوماتیک:

عزیزانی که به دنبال جراح لیپوماتیک هستند باید در انتخاب خود دقت لازم را به خرج دهند:

 • پزشک مورد نظر  باید متخصص لیپوماتیک یا جراح لیپوماتیک باشد .
 • نمونه کارهای پزشک را که معمولا به صورت آلبومی از عکس ها در مطب پزشک می باشد را حتما از نزدیک ببینید.
 • قبل از مراجعه به پزشک برای انجام لیپوماتیک در این زمینه اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.
 • در یک جلسه با پزشک خود در رابطه با نحوه جراحی، عوارض آن با او مشورت کنید .
 • پزشک باید با بیمار روراست و صادق باشد و در صورتی که شرایط لازم برای این جراحی را نداشته باشید به شما بگوید.

جراح لیپوماتیک چه جراحی هایی انجام می دهد؟

پزشک یا جراح لیپوماتیک می تواند بیتشر جراحی های زیبایی در این زمینه را انجام دهد که شامل موارد ذیل می باشد :

 • جراحی پروتز سینه
 • ماموپلاستی
 • لیفت سینه

 

 

 

انواع عمل لیپوماتیک

 

 

 

 

لیفت سینه چیست؟

لیفت سینه با کشیدن و بالا بردن سینه های افتاده. جا به جا کردن موقعیت نوک سینه و قرینه سازی سینه ها از مواردی است که در لیفت سینه انجام می شود.

طبق نظر جراح لیپوماتیک  لیفت سینه مانند هر جراحی زیبایی دیگری نیاز به نگهداری های بعد از انجام جراحی می باشد . این اقدامات برای تسریع روند بهبودی در سینه ها می باشد.

روش ها و متدهای مختلفی توسط دستگاه مجهز و پیشرفته وجود دارد که می توان با کمک آن ها در افراد دچار چاقی موضعی به رفع چربی های اضافه پرداخت ، اما آنچه در انتخاب متدهای لاغری مهم بوده ، میزان عوارض ناشی از روش های اعمال شده و ماندگاری لاغری است.

یکی از بهترین و کم عارضه ترین شیوه های لاغری موضعی بروز دنیای پزشکی که در کشور ما نیز با استقبال خوبی روبرو شده ، روش لیپوماتیک است که توسط جراح لیپوماتیک انجام می گیرد.

دستگاه لیپوماتیک دستگاه ساکشن یا مکش چربی برای خارج کردن چربی های مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرد.برتری مکانیزم این دستگاه در استفاده از امواج اینفراسونیک، ارتعاش و نوسان ثابت حول محوری است که با کمک آن می توان می توان بافت چربی را تخریب نمود و بدون تخریب بافت چربی ، سلول های سالم چربی را از زیر پوست تخلیه نمود.

پس از خارج کردن چربی ها از ناحیه مورد نظر ، به دلیل تخلیه ی بافت سالم این چربی ها ، می توان از آن ها به عنوان فیلرهای پرکننده جهت برجسته سازی و حجیم نمودن دیگر بافت های بدن مانند ، لب ، گونه ، سینه و باسن استفاده نمود.

 

 

بهترین جراح لیپوماتیک

 

 

 

 

ویژگی های بهترین جراح لیپوماتیک:

مهم ترین نکته ای که در این موضوع وجود دارد تخصص پزشک است. جراحان عمومی ، جراح مناسبی برای عمل لیپوماتیک نیستند و بهتر است این جراحی نزد متخصص و یا فوق تخصص و جراح پلاستیک و زیبایی انجام شود .

این افراد معمولا تجربه بیشتری در این زمینه دارند . از طرفی جراح خوب در نتیجه عمل نیز تاثیر گذار است. زیارا این مهارت و سرعت عمل پزشک هست که می توان نتیجه عالی را رقم بزند. پس قبل از این که به اصطلاح زیر تیغ پزشک بروید از مدرک تحصیلی و تخصص آن اطمینان حاصل کنید.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید تجربه و تبحر جراح است. برای اینکار می توانید در وب و یا شبکه های اجتماعی نام پزشکی که به شما معرفی شده است و یا اسم آن را شنیده اید ، جستجو کنید .

سپس به نمونه جراحی های آن نگاهی بیندازید اما فقط به این تصاویر و یا ویدئو ها بسنده نکنید . به مطب برای مشاوره مراجعه کنید و سعی کنید با بیماران و مراجعه کنندگانی که با آن پزشک جراحی داشته اند صحبت کنید و از مزایا و مشکلات جراحی و جراح سوال کنید.

سوابق بیمارستان و یا کلینیکی که جراح در آن اقدام به جراحی می کند را بررسی کنید. از صحت اصل بودن دستگاهایی که برای جراحی استفاده می کنند ، اطمینان حاصل کنید.برای اینکار نیز می توانید با چندین پزشک متفاوت مشورت کنید و اطلاعات کافی به دست آورید.

 

 

 

مرکز لیپوماتیک

 

 

 

مزیت های اصلی روش لیپوماتیک:

 • پس از خروج چربی از زیر پوست ، لایه ی چربی داری یکنواختی خوبی است و آثار گلوله ای شدن در زیر پوست قابل مشاهده نمیباشد.
 • دوره ی بستن گن در روش لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر به مدت زمان کوتاه تری نیاز دارد و بینی سی تا چهل روز است.
 • در روش لیپوماتیک شاهد جمع شدگی بهتر پوست نسبت به سایر روش ها است.
 • بی حسی موضعی برای انجام لیپوماتیک چربی های اضافی کافی است و نیازی به بیهوشی و داروهای آرام کننده نیست.
 • در این روش ، تورم و خروج ترشحات نسبت به روش های دیگر از بین بردن چربی کمتر است
 • این روش یک روش سرپایی است و نیاز ی به بستری شدن ندارد
 • در لیپوماتیک خستگی و کوفتگی پس از تخلیه ی چربی های اضافه در مقایسه با روش های دیگر کمتر است.

 

 

هزینه جراح لیپوماتیک توسط جراح لیپوماتیک:

قیمت و هزینه راه های لافری موضعی به کمک دستگاه پیشرفته ی لیپوماتیک، با توجه به وسعت منطقه و میزان چربی انباشته شده ، مشخص می شود .

 

 

 

 

هزینه لیپوماتیک

 

 

 

بعد از لیپوماتیک:

 • پس از استفاده از روش لیپوماتیک، گذاشتن کمپرس سرد یا گرم در ناحیه مورد نظر از چربی و رفتن به سونا و وان گرم تا یک ماه اکیدا ممنوع می باشد.
 • دو تا سه روز پس از لیپوماتیک چربی ها ،خروج ترشحات خونی تا چند روز ممکن است ادامه داشته باشد.
 • کبودی حاصل از لیپوماتیک نیز طی دو هفته از بین خواهد رفت.
 • بعد از اینکه اطلاعات مورد نطر از روش لیپوماتیک و نحوه ی عملکرد آن ، انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک جهت انجام این روش بسیار مهم است ، زیرا روش تخصصی لیپوماتیک باید در مراکز تخصصی پوست و زیبایی و با انجام یک متخصص پوست باسابقه و حرفه ای انجام می گیرد.
 • اگر به دنبال بهترین جراح لیپوماتیک می باشید ، ما متخصصین حرفه ای و کارآزموده را که دارای بهترین امکانات و تجهیزات پیشرفته هستند ، را به شما توصیه می کنیم.لاغری موضعی نواحی مختلف بدن خود را با اطمینان خاطر به دست جراح لیپوماتیک با تجربه و با مهارت بسپارید.

لیپوماتیک شکم برای چه افرادی مناسب می باشد؟

 • افرادی که به دلیل مشکلات جسمانی قادر به انجام ورزش نمی باشند برای انجام لیپوماتیک مناسب هستند.
 • افرادی که به خاطر مشکلات گوارشی نمی توانند با رزیم غذایی وزن خود را کم کنند.
 • افراد جوان به دلیل بافت های در حال رشد و جوان برای لیپوماتیک نسبت به افراد پیر مناسب تر هستند.

 

 

 

 

قیمت لیپوماتیک

 

 

 

مزایای لیپوماتیک شکم:

از بین رفتن چربی ها به صورت موضعی و چربی ها در صورت رعایت رژیم غذایی درست برنمی گردند،چربی های خارج شده از بین نرفته و استفاده و قابلیت استفاده در دیگر بخش های بدن مانند سینه و باسن را دارد.اعتماد به نفس فرد به خاطر کوچک شدن و تخت شدن شکم تاثیر بر زیبایی فرد می گذارد.

تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها:

اگر بخواهیم این روش را با سایر روش های مشابه مورد مقایسه قرار دهیم در اولین قدم می بایست به سراغ لیزر لیپولیز برویم. در روش لیزر لیپولیز پس از ذوب شدن چربی ها ، جراح آن ها را از بدن بیمار بیرون می آورد.

اما تفاوت آن با روش لیپوماتیک این است که چربی های خارج شده از بدن بر خلاف روش لیپوماتیک دیگر قابل استفاده نیستند.

تفاوت دیگر لیپوماتیک که مزیت نیز محسوب می شود این موضوع می باشد ایمنی این جراحی به دلیل خون ریزی کم تر بالا تر از سایر جراحی ها می باشد. همچنین به دلیل عدم اسنفاده از حرارت احتمال سوختگی پوست بیمار نیز دیگر وجود نخواهد داشت.

اما مهم ترین مزیت لیپوماتیک همان طور که در قبل نیز گفته شد همان قابلیت استفاده ی مجدد چربی ها می باشد. برای مثال در روش هایی مانند پروتز های صورت ، لیفت صورت و یا تزریق بوتاکس و ژل می توان از این چربی ها در جهت تزریق به صورت یا بدن بیمار در جهت پر کردن خطوط اخم یا خنده استفاده شود.

همچنین تفاوت دیگر لیپوساکشن با این روش به روز نبودن لیپوساکشن است. در روش لیپوساکشن مقدار چربی خارج شده از بدن به مراتب کم تر از لیپوماتیک است و احتمال افتادگی پوست به دلیل تخلیه بافت چربی ها بسیار بالا می باشد. در صورتی که در جراحی لیپوماتیک علاوه بر این که هیچ نوع عارضه ای بیمار را تهدید نمی کند.

 

 

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن