جراح بینی خوب در مازندران

جراح بینی مازندران

جراح بینی مازندران

جراح بینی مازندران: انتخاب کردن جراح بینی مازندران شاید یکی از سخت ‌ترین تخصص ‌ها برای پیدا کردن باشد. شمار زیادی از جراحان پلاستیک و زیبایی مشغول به کار هستند که البته در زمینه رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی نیز فعالیت می ‌کنند.

برای شما که به دنبال یافتن جراح بینی مازندران می ‌گردید، بی‌ شک یافتن چنین جراحی، هم بسیار با اهمیت است و هم بسیار دشوار.

 

 

بهترین جراح بینی در مازندران

 

 

 

در رابطه با انتخاب بهترین جراح بینی مازندران می توان عنوان نمود که به دلیل حساسیت بالا و پرمخاطره بودن این نوع عمل ،  جراح رینوپلاستی ضمن داشتن تخصص لازم ، تجربه و مهارت کافی ، باید با متدهای پزشکی روز دنیا آشنایی کامل داشته باشد و از امکانات و تجهیزات بروز استفاده نماید تا دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل حاصل گردد.

به گواه پزشکان متخصص زیبایی، جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از دشوارترین جراحی‌های پلاستیک و زیبایی است. بیمارانی که این عمل جراحی را در کنار دیگر جراحی ‌های زیبایی تجربه کرده ‌اند نیز این موضوع را تایید می ‌کنند.

به همین دلیل یافتن جراح بینی مازندران، این‌ چنین مهم است؛ چرا که کیفیت و مهارت جراح زیبایی، در کنار انجام یک جراحی با مشکلات کمتر، اثر مستقیمی در زیبایی چهره شما خواهد داشت.

 

ویژگی های بهترین جراح بینی مازندران:

 • جراح بینی باید بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، رضایت و سلامت بیمار را اولیت قرار دهد.
 • بهترین جراح بینی علاوه بر تسلط بر علم پزشکی ، به علم زیبایی شناسی و خلاقیت نیز مسلط می باشد و با تصور فرم نهایی بینی ، دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی را در اختیار فرد قرار دهد.
 • جراح بینی موظف است افراد را از مراقبت های بعد از جراحی بینی و اقدامات قبل از عمل آگاه سازد، چرا که رعایت این اقدامات تاثیر مستقیم در نتیجه نهایی دارد.
 • بینی به دلیل قرار گیری در مرکز صورت ، تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد، بنابراین جراح بینی مازندران باید با ایجاد تناسبات در صورت باعث افزایش زیبایی فرد شود.
 • جراح بینی خوب باید قادر به انجام انواع جراحی بینی باشد.
 • جراح بینی مازندران باید با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی سوالات بیمار باشد تا فرد با آرامش خاطر اقدام به جراحی زیبایی بینی نماید.

 

جراحی بینی در مازندران

 

 

نحوه انتخاب جراح بینی مازندران:

 • با پرس و جو از دوستان و آشنایان و همچنین جستجو در موتورهای جستجو می توانید با توجه به موقعیت مکانی خود لیستی از جراحان بینی را تهیه نمایید.
 • پس از تهیه این لیست ، با مراجعه به سایت هر یک از جراحان بینی سابقه و رزومه کاری پزشک را بررسی کنید.
 • توجه داشته باشید که مشاهده نمونه کار های جراح بینی ، می تواند شما را در انتخاب بهترین جراح بینی یاری کند، بنابراین برای مشاهده نمونه کار های جراح بینی به گالری تصاویر یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.
 • همچنین می توانید با مراجعه حضوری به مطب جراح بینی میزان رضایت بیمارانی که برای معاینه بعد از جراحی بینی به مطب مراجعه کردند را بسنجید.

عدم انتخاب جراح بینی خوب:

انتخاب جراح بینی غیر متخصص ، ممکن باعث بروز بسیاری از مشکلات در بیمار شود زیرا ممکن است جراح انتخابی شما به اندازه کافی تجربه نداشته باشد و در اتاق عمل اشتباهاتی کند بنابراین ممکن است بیمار پس از جراحی بینی دچار عوارضی شود حتی ممکن است بیمار نیاز به جراحی بینی ترمیمی پیدا کند.

این عوارض عبارت اند از :

 • مشکلات تنفسی
 • نامتقارنی حفره های بینی
 • کج شدن ظاهر بینی
 • کاهش حس بویایی
 • خونریزی
 • عفونت
 • به وجود آمدن حفره در تیغه بینی
 • کوچکی بیش از حد سوراخ های بینی
 • درد شدید
 • بی حسی بینی

 

 

بهترین جراح بینی مازندران

 

 

 

انواع بینی:

بینی ها به سه دسته بینی استخوانی ، بینی گوشتی و بینی نیمه غضروفی تقسیم می شوند.

از ویژگی بینی های گوشتی می توان به پوست ضخیم و غضروف ضغیف اشاره کرد.

 

ویژگی بینی استخوانی :

بینی های استخوانی تشکیل شده از پوست نازک ، غضروف محکم و برآمدگی یا قوز می باشند.

به وجود آمدن قوز در بینی های استخوانی دلایل متفاوتی دارد مانند :

 • ژنتیک
 • ضربه خوردن به بینی

 

بینی نیمه غضروفی :

بینی های نیمه غضروفی ترکیبی از بینی های گوشتی و استخوانی می باشند و ویژگی های هر دو دسته را دارند.

 

هزینه جراحی بینی در مازندران

 

 

بهترین جراح بینی استخوانی:

جراحی بینی استخوانی ، نسبت به جراحی بینی گوشتی بسیار آسان تر می باشد و نتیجه آن نیز مطلوب تر است ، تنها مشکل آن ها داشتن پوست بیش از حد نازک است ، زیرا پوست نازک کوچک ترین ایرادات را نشان می دهد .

در بینی های استخوانی جراح بینی اقدام به برداشتن قوز بینی می کند.  بعد از برداشتن قوز ، بینی پهن به نظر می رسد که جراح این مشکل را نیز رفع می کند.

انجام جراحی بینی استخوانی به هر دو روش باز و بسته امکان پذیر است.

معمولا افرادی که دارای بینی استخوانی می باشند ، از انجام جراحی بینی نیمه فانتزی و فانتزی نتیجه مطلوبی دریافت می کنند.

 

بهترین جراح بینی گوشتی:

در گذشته امکان برگشت بینی های گوشتی پس از جراحی وجود داشت اما امروزه با استفاده از تکنیک های جدید دیگر برگشت پذیری بینی های گوشتی امکان پذیر نیست زیرا در آن زمان جراح بینی ، اقدام به صیقل دادن غضروف های بینی می کرد اما در حال حاضر علاوه بر ،  برنداشتن بیش از حد غضروف ، در برخی موارد جراح اقدام به تقویت غضروف ها نیز می کند.

انجام جراحی بینی گوشتی نیز به هر دو روش باز و بسته امکان پذیر است.

بینی های گوشتی از انجام جراحی بینی طبیعی نتیجه بهتری می گیرند.

بهترین جراح بینی گوشتی در مازندران

 

 

انواع روش های جراحی بینی:

جراحی زیبایی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود ، تنها تفاوت این دو روش در ناحیه های برش می باشد. هیچ کدام از این روش ها نسبت به یکدیگر ارجعیت ندارند و با توجه به شرایط بیمار ، سلیقه و تشخیص پزشک انتخاب می شوند.

روش باز :

در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی برش را در بین پوسته حفره های بینی ایجاد می کند و پس از بلند کردن پوست اقدامات لازم را انجام می دهد. این روش بیشتر مناسب بینی هایی است که پیچیدگی زیادی دارند.

روش بسته :

برای انجام جراحی بینی به این روش ، جراح بینی بر روی سطح خارجی بینی برش ایجاد نمی کند بلکه تمامی برش های ایجاد شده داخلی می باشند ، این روش مناسب بینی هایی می باشد که نیازی به اعمال تغیرات زیاد ندارند.

 

 

کلینیک جراحی زیبایی ایران

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن