Iranian Plastic Surgery

جراحی پلاستیک ایران

جراحی پلاستیک ایران

جراحی پلاستیک ایران ، یک تخصص پزشکی است که جراح قادر است اعمال ترمیمی یا اصلاح را انجام دهد. همچنین با کمک این علم می توان برخی از بدشکلی ها و نواقص برخی از قسمت هایی از اعضای بدن را اصلاح کرد. با انتخاب  بهترین جراح پلاستیک ایران می توان به بهترین نتیجه ممکن دست یافت.

 

 

 

Iranian Plastic Surgery

 

 

 

جراحی پلاستیک ایران:

جراحی پلاستیک ایران ، در حالی که بیش تر برای جراحی زیبایی شناخته شده است، بسیاری از انواع جراحی های ترمیمی، جراحی دست، جراحی ریز، و ترمیم سوختگی ها را هم شامل می شود.

واژهٔ «پلاستیک» واژه ای یونانی به معنای قالب یا شکل دهی است؛ کاربرد آن در اینجا هیچ ارتباطی با ماده پلیمری مصنوعی به نام پلاستیک ندارد.

، به صورت نوین در دو زمینه گسترده تکامل یافته است:بازسازی نقص های جسمی و زیباترکردن شکل عادی می باشد.

جراحی زیبایی قصد دارد که حداکثر زیبایی ممکن را برای شما به وجود آورد. اگر انتظار شما از جراحی تغییر شگفت انگیزاست باید بگویم که امکان پذیر نمی باشد.

جراحی پلاستیک ایران ، ترکیبی از علم و هنر می باشد.غیر ممکن است که بتوان  نتیجه را تضمین کرد. در هر حال نتیجه جراحی در جراحی صورت در بعضی بیماران نسبت به دیگران بیشتر قابل پیشبینی است.

که این موضوع عوامل متعددی وابسته است مثل وضعیت فیزیکی صورت – ضخامت و وضعیت پوست – وجود یا فقدان میزان چربی در صورت – سن نسبی پوست – تعداد و انواع چروک های موجود – اسکلت استخوان – تاثیرات وراثتی و هورمونی و غیره.

جراحی های زیبایی صورت  ایجاد حس اعتماد به نفس و جوانی است، و شاید مهم ترین اجزاء بدن در این رابطه صورت باشد.

با گذشت زمان عواملی مانند استرس های زندگی ونیز نور خورشید و ……  باعث شل شدن عضلات صورت وافزایش چین وچروک صورت خواهند شد.

جراحی صورت برای اصلاح شلی و افتادگی و یا چروک های پوست در نظر گرفته شده است. بر خلاف  آنچه که ممکن است شنیده باشید تمام اسکارهای جراحی را نمی توان از بین برد.

هنر بهترین جراح پلاستیک ایران این است که اسکارها را در خطوط طبیعی صورت قرار دهد جائی که کمتر دیده شده یا به راحتی به وسیله آرایش یا استیل موها پوشیده خواهد شد. با وجودی که اسکارها دائمی هستند به ندرت مشخص هستند و مشکلی به وجود نمی آورند.

 

 

 

Iranian Plastic Surgery

 

 

 

 

اتوپلاستی توسط  جراحی پلاستیک ایران:

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی نوعی عمل زیبایی است که به منظور تغییر اندازه، موقعیت یا تناسب گوش با سایر اجزای سر و صورت انجام می شود.

نتیجه حاصل از جراحی زیبایی گوش یا همان اتوپلاستی تا حدود زیادی بستگی به تغییرات مورد نظر هر فرد دارد، اما به طور کلی این عمل  اعتماد به نفس را به ویژه در کودکان و نوجوانان  تقویت می کند.

اگر گوش های کودک زیاد از دو طرف سر بیرون زده باشد، می توان از طریق عمل پینینگ، لاله گوش را صاف تر و آن را هم سطح تر با سر کرد.

اگر یکی از گوش ها بالاتر از گوش دیگر قرار گرفته است، با عمل اصلاح موقعیت گوش، می توان  بین گوش ها  در دو طرف سر تقارن ایجاد کرد. گوش هایی که اندازه خیلی بزرگ و غیرطبیعی دارند را نیز می توان در جریان یک عمل مجزا و یا همراه با سایر مشکلات گوش، درمان کرد.

 

 

 

Iranian Plastic Surgery

 

 

 

 

 

 

 

جراحی شکم توسط جراحی پلاستیک ایران :

یکی از قدرتمند ترین عمل های جراحی که سبب سفت کردن، تغییر شکل و بازگرداندن شکم های شل و افتاده به حالت اولیه می شود، جراحی شکم یا آبدومینوپلاستی می باشد که نیاز به شکاف بزرگ در اطراف شکم دارد واسکار باقی مانده بعد از جراحی  آن بزرگ خواهد بود.

این جراحی در افرادی که میزان افتادگی شکم آن ها کم تر است ، دارای برش کمتر و جراحت مختصر تری است که تنها زیر شکم را در گیر می کند. بنابراین به عنوان جراحی محدود شکمی و یا مینی آبدومینوپلاستی از آن نام برده می شود.

مینوابدومینوپلاستی باعث می شود که بافت زیر شکم اصلاح شده، افتادگی و شلی آن جبران کرده و البته باعث از بین رفتن  خطوط استریا ایجاد شده روی پوست شود . بعد از این جراحی شکم صاف و زیبا خواهد بود و می تواند در زیبایی اندام شما بسیار تاثیر گذار باشد.

 

جراحی افتادگی پلک توسط  جراحی پلاستیک ایران :

در صورت وجود تنبلی چشم در افتادگی پلک نوزادان و کودکان , باید جراحی افتادگی پلک انجام شود. ولی در صورتی که افتادگی پلک سبب تنبلی در نوزادان و کودکان نشده باشد , جراحی در سنین ورود به مدرسه و یا ۱۸ سالگی انجام می شود.

در افتادگی پلک بزرگسالان از عمل جراحی افتادگی پلک (با یا بدون بلفاروپلاستی) استفاده می شود که اکثرا تحت بی حسی موضعی توسط جراح پلک  انجام خواهد شد.

برای برش پوستی امواج رادیوئی مورد استفاده قرار می گیرد.هزینه جراحی بلفاروپلاستی بالا پس از معاینه توسط جراح پلک و تعیین نوع جراحی افتادگی پلک و جراحی های دیگر زیبایی چشم اعلام می شود.

 

Iranian Plastic Surgery

 

 

 

 

بزرگ و کوچک کردن سینه توسط  جراحی پلاستیک ایران :

به هر دلیلی که برای جراحی بزرگ کردن سینه هایتان اقام کرده اید بهتر است بدانید که این موضوع تصمیمی است که باید کاملا شخصی و آگاهانه گرفته شود.

توجه داشته باشید که این عمل هم مثل بسیاری از اعمال جراحی زیبایی دیگر، به تنهایی تمام مشکلات اصلی زندگی شما را حل نخواهد کرد، اما ممکن است به افزایش اعتماد به نفس و بهبود شکل ظاهری شما کمک کند.

این شما هستید که پس از انجام مشورت های کافی باید تمام فواید و اشکالات بالقوه این عمل را بررسی کرده و تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.توجه داشته باشید که روش های مختلفی  برای جراحی  بزرگ کردن سینه  وجود دارد.

انتخاب بهترین روش برای جراحی، به سن و شرایط فیزیکی بدن شما و شرایط عمومی سلامت شما بستگی خواهد داشت. محل برش روی پستان ها می تواند متغیر باشد و این شما هستید که پس از کسب اطلاعات کافی در مورد فایده ها و ضررهای احتمالی هریک از روش ها، از پزشک معالج خود کمک گرفته و بهترین روش را انتخاب می کنید.

همچنین برای کوچک کردن سینه می توان از روش های متقاوتی اسفاده کرد که بهتر است شما قبلا نزد پزشک متخصص معاینه شوید.

 

 

 

جراحی پلاستیک

 

 

 

جراحی بینی توسط  جراحی پلاستیک ایران :

جراحی بینی ایران با اهداف متفاوتی انجام می شود گاهی فردی با مشکلات تنفسی و انسدادی بینی خود مواجه است یا بویایی او به هر دلیلی دچار مشکل شده و خواهان اصلاح عملکرد بینی خود می باشد.برای این منظور جراحی بینی  بهترین گزینه درمانی برای این افراد می باشد .

اما در کشور ما اکثر مراجعان و داوطلبان جراحی بینی در پی اصلاح فرم و شکل بینی خود می باشند و توجه آن ها به  زیبایی این عمل بیش از عملکرد آن است .

و اگر فرم بینی از زیبایی مورد نظر برخوردار شد ، رضایت کامل خود را از نتایج جراحی بینی اعلام داشته و از موارد دیگر چشم پوشی خواهند کرد.

دستمزد متخصص جراحی پلاستیک صورت، معمولا شامل خود هزینه عمل بینی می باشد. هزینه جراحی بینی، بستگی به جراحی که انتخاب می کنید  دارد.

اختلاف در هزینه جراحی زیبایی بینی نشان دهنده ی تخصص جراح در جراحی بینی، صلاحیت های حرفه ای، تجربه، شناخته شده بودن و معروفیت او می باشد.

بیشتر جراحان می گویند که عمل زیبایی بینی برای کوچک کردن بینی ، یکی از سخت ترین انواع جراحی ها می باشد. همچنین، این عمل یکی از معدود جراحی های زیبایی است که به اصلاحات بعدی هم نیاز دارد.

جراح پلاستیک کیست؟

جراح پلاستیک شخصی است که بعد از دریافت دکترای پزشکی خود یک دوره تخصیی در رشته جراحی عمومی طی می کند و سپس بعد از ۳ سال تعلیم در دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک در مراکر دانشگاهی معتبر مفتخر به کسب این تخصص حرفه ای می شود.

هزینه جراحی پلاستیک

تفاوت جراحی پلاستیک با جراحی زیبایی چیست؟

جراحی زیبایی خود یکی از شاخه های مهم جراحی پلاستیک است و کاملاً بر ظاهر بیمار تمرکز دارد. و می تواند بر سر، گردن و تمام بدن انجام شود اما جراحی پلاستیک به تخصصی از جراحی اطلاق می شود که به از بین بردن نقص های صورت و بدن که از سوختگی، اختلالات مادرزادی،آسیب ها و بیماری به وجود می آیند می پردازد.

تخصص های جراحان پلاستیک:

جراحی زیبایی:

جراحی زیبایی یکی از شاخه های مهم جراحی پلاستیک است و شامل جراحی زیبایی صورت و بدن است.

جراحی سوختگی:

جراحی سوختگی در ۲ حالت انجام می شود یکی در جراحی های سوختگی شدید که بلافاصله درمان شروع می شود و دیگر بعد از سوختگی برای ترمیم و بازسازی قسمت های سوخته شده بدن.

قیمت جراحی پلاستیک

جراحی دست:

جراحی دست یکی دیگر از تخصص های مهم جراحان پلاستیک است که در دور های تخصصی خود طی می کنند. آسیب های شدید ، بیماری های مزمن یا بیماری مادر زادی دست و مچ دست، عامل اصلی انجام این جراحی است.

معمولا پزشکان ارتوپدی و جراحان عمومی هم می توانند این عمل را انجام دهند اما برای خانم ها که دست های ضریفی دارند و نتیجه زیبایی برایشان حائز اهمیت تر است بهترین راه مراجعه به جراح پلاستیک است.

جراحی میکروسکوپیک:

جراحی میکروسکوپیک یا ریز جراحی برای اتصال مجدد رگ های خونی در بازسازی قسمتی از بدن که به هر دلیلی از دست رفته و با بافت های جدید جایگزین می شوند به کار گرفته می شود.

بیشترین مناطق برای استفاده از ریز جراحی در بازسازی سینه، بازسازی سر و گردن و جراحی دست است.

جراحی پلاستیک کودکان:

جراحی کودکان اغلب با جراحی فرد بالغ تفاوت دارد. بسیاری از نقایص مادرزادی و یا سندرم هایی که در هنگام تولد در حال ایجاد شدن هستندبه بهترین روش در دوران کودکی درمان می شوند و جراحان پلاستیک اطفال در درمان این بیماری در کودکان تخصص دارند.

 

 

بهترین جراح پلاستیک

 

 

جراحان پلاستیک چه عمل های را انجام می دهند:

 • ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم)
 • بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)
 • فالوپلاستی (عمل بزرگ کردن آلت تناسلی)
 • بزرگ کردن سینه (جراحی ترمیمی پستان)
 • ماستوپکسی (جراحی بالا کشیدن سینه)
 • جراحی زیبایی بزرگ کردن باسن
 • لیفت باسن (بالا کشیدن باسن)
 • استفاده از دستگاه پزشکی که برای از بین بردن سلول های چربی استفاده می شود.
 • لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن)
 • پروتز لب
 • رینوپلاستی (جراحی بینی یا عمل زیبایی بینی)
 • اتوپلاستی (جراحی گوش)
 • حذف چین و چروک و زیباسازی صورت
 • بالا کشیدن ابرو
 • جراحی چانه
 • تقویت و بزرگ کردن گونه
 • جراحی فک
 • تزریق فیلر، کلاژن، چربی و سایر تزریقات بافتی
 • کاهش پوست و چربی بازو تا آرنج
 • جوان سازی پوست با لیزر
 • لیپوساکشن (تخلیه چربی شکم و پهلوها)
 • زاویه دار کردن فک
 • کم کردن عرض صورت با تراشیدن استخوان صورت

 

 

جراحی های رایج عبارتند از:

 • بوتاکس
 • لیپوساکشن
 • جراحی پلک
 •  ایمپلنت پستان
 • عمل بینی و چهره

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن