جراح خوب بینی در مازندران

بهترین جراح بینی در مازندران

بهترین جراح بینی در مازندران

بهترین جراح بینی در مازندران: انتخاب جراح بینی از ابتدایی ترین و اساسی ترین مراحل قبل از جراحی بینی می باشد و باید در انتخاب بهترین جراح بینی در مازندران دقت نماییم تا نتایج مطلوب و موفقیت آمیز را حاصل نماییم.

این روزها زیبایی موضوع بسیار پر اهمیت و به روزی شده است جوری که شاید در یک برخورد بین چند نفر ، اولین چیزی که در مورد آن صحبت می شود در مورد انواع جراحی های زیبایی و بهترین جراح بینی در مازندران و هزینه آن است.

این موضوع نه تنها بین خانم ها بلکه امروزه بین آقایان نیز مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد. و در واقع زیبایی تبدیل به یکی از موضوعات اساسی زندگی در جهان شده است.

 

 

 

جراح بینی

 

 

 

تاثیر جراحی در اعماد به نفس:

داشتن چهره زیبا ، نه تنها برای زیبایی افراد مناسب است ، بلکه جهت بالا بردن اعتماد به نفس در افراد نیز بسیار کاربردی است.

چه بسا مواردی بوده اند که قبل از انواع جراحی بینی و یا چانه سایر عیوب چهره و … نمی توانستند با اطرافیان در مهمانی ها ، محل کار و … ارتباط برقرار کنند، اما پس از جراحی و برطرف کردن عیوب چهره و زیباسازی تاثیر بسزایی در برقراری ارتباط را شاهد هستیم.

بهترین جراح بینی در مازندران:

اما یکی از مهم ترین مسائلی که خصوصا برای عمل بینی بسیار اهمیت دارد ، پیدا کردن یک متخصص و جراح بینی حرفه ای در مازندران است که بتواند یک بینی بی نقص و زیبا و طبیعی با توجه به فرم صورت افراد مختلف جراحی کند.

در واقع می توان گفت که زمانی که تصمیم به عمل زیبایی و یا رفع انحراف بینی خود می گیرید اولین سوالاتی که در ذهن تان جرقه می زند همین موضوع است که برای عمل بینی پیش کدام دکتر بروم ؟ کار کدام جراحی بینی خوب است ؟

 

 

 

جراحی بینی در مازندران

 

 

چگونگی انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در آمل:

لیستی از جراحان بینی تهیه نمایید و با مراجعه به سایت پزشکان از میزان تخصص جراح بینی اطلاعات کسب کنید.

با مراجعه به سایت پزشکان و دیدن عکس نمونه کارهای قبل و بعد از جراحی بینی بیماران قبلی از نحوه کار جراح بینی مطلع شوید.

به مطب جراح بینی مراجعه حضوری داشته باشید و خواسته خود را از انجام جراحی بینی بیان نمایید و جراح بینی بعد از معاینه بینی و با در نظر گرفتن نوع و ساختار بینی و انتظار فرد یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به فرد خواهد داد تا در مورد جراحی بینی خود تصمیم گیری کند.

از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح بینی در مازندران این است که سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد.

روش های انتخاب بهترین جراح بینی در مازندران:

 • سوال از آشنایان، دوستان و نزدیکان و اقوام خود در مورد جراح بینی خوب.
 • بررسی کیفیت جراحی با سوال از متقاضیان جراحی بینی که عمل بینی را با یک جراح خاص انجام داده اند.
 • بررسی اسامی بهترین جراحان بینی و مراجعه حضوری به کلینیک زیبایی یا مطب آنها برای کسب اطلاعات بیشتر.
 • ترتیب یک جلسه مشاوره حضوری با پزشک قبل از انتخاب آن.
 • بررسی اهداف و نتایج مورد انتظار خود در جلسه حضوری با جراح متخصص بینی مورد نظر.
 • بررسی نمونه کارهای جراحی بینی آن جراح.

 

بهترین دکتر جراح بینی در آمل

 

 

جراحی بینی به منظور رفع مشکلاتی از قبیل:

 • بزرگی ، اندازه و قوز بینی
 • کم بودن زاویه بینی و لب و افتادگی نوک بینی .
 • پهن بودن بینی
 • نامساوی بودن سوراخ های بینی.
 • پولیپ بینی
 • اختلال های تنفسی
 • در رفتگی تیغه بینی
 • دو شاخگی نوک بینی

روش های جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی در مازندران:

به طور کلی در جراحی بینی باید تغییرات و اصلاحاتی بر روی اسکلت بینی اعمال شود ، لذا بدین منظور می بایست پوست بینی بیمار از روی ساختار بینی بلند شود.

جهت دسترسی به زیر پوست بینی بیمار دو روش وجود دارد :

 • جراحی بینی به روش باز
 • جراحی بینی به روش بسته

 

 

 

هزینه جراحی بینی در مازندران

 

 

تفاوت اصلی جراحی بینی باز و بسته ، در محل ایجاد برش می باشد به این ترتیب که در جراحی بینی باز علاوه بر برش هایی که در داخل بینی بیمار زده می شود ، برشی دیگر نیز در بخش مابین حفره های بینی یا اصطلاحا کلوملا ایجاد می گردد.

لازم به ذکر است که انتخاب هر یک از این روش ها با توجه به نوع و پوست بینی ، تغییراتی که قرار است بر روی بینی اعمال شود و نهایتا صلاحدید جراح بینی صورت می پذیرد.

جراحی بینی باز:

در جراحی بینی باز بهترین دکتر جراح بینی در آمل ، بر روی ناحیه کلوملای بینی برشی ایجاد کرده و پوست بینی را به کمک ابزار مخصوصی از روی بینی به طور کامل بلند می کند و شروع به اعمال اصلاحات مورد نظر خود می نماید.

طبیعتا با توجه به اینکه پوست بینی در این روش به طور کامل از روی ساختمان بینی بلند می شود ، میدان دید جراح وسعت خواهد یافت و قاعدتا ایجاد تغییرات پیچیده بر روی بینی در این روش به سهولت امکان پذیر خواهد بود.

بنابراین جراح بینی ، در انواعی از جراحی های بینی نظیر جراحی ترمیمی بینی و جراحی بینی گوشتی که عمده تغییرات باید روی نوک بینی لحاظ گردد از جراحی بینی به روش باز بهره می برد.

به دلیل نیاز به جدا شدن پوست از روی بینی در این روش ، با تورم و کبودی وسیع تری نسبت به روش بسته مواجه خواهیم بود.

 

 

 

قیمت جراحی بینی در مازندران

 

 

 

جراحی بینی بسته:

در جراحی بینی به روش بسته ، بهترین جراح بینی در مازندران تنها اقدام به ایجاد برش در داخل سوراخ های بینی می کند و هیچ برشی در بخش بیرونی بینی بیمار زده نمی شود.

بنابراین به دلیل عدم ایجاد برش و بخیه بر روی بخش خارجی بینی ، هیچ گونه محل اسکار و زخم پس از انجام جراحی ، در ظاهر بینی مشهود نخواهد بود و بعلاوه اینکه کبودی و تورم نیز در جراحی بینی به روش بسته بسیار ناچیز و خفیف می باشد.

لذا با انتخاب بهترین جراح بینی در مازندران که متبحر و کارآزموده باشد و در زمینه جراحی بینی بسته ، تجارب موفقیت آمیز فراوانی کسب نموده باشد ، می توان به نتایجی ایده آل از جراحی بینی دست یافت.

 

 

کلینیک جراحی زیبایی ایران

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن