The best surgeon in Iran

بهترین جراح بینی ایران

بهترین جراح بینی ایران

بهترین جراح بینی ایران : انتخاب بهترین جراح بینی در ایران ، برای عمل بینی بسیار مهم است.

قبل از انجام عمل زیبایی بینی باید از مهارت و عملکرد پزشک متخصص خود آگاهی داشته باشد. بهترین جراح بینی ایران ، معمولا مهارت بالایی در انجام عمل دارد.

همچنین قبل و بعد از عمل جراحی مشاوره و آموزش های لازم را به بیماران خود می دهد. جراحی زیبایی بینی معمولا با استفاده از روش های متنوع و به روز انجام می شود.

بهترین جراح بینی ایران ، باید از به روزترین روش های جراحی استفاده لازم را برده و مهارت های مورد لازم را داشته باشد.

 

 

 

The best surgeon in Iran

 

 

 

 

افرادی که قصد انجام عمل بینی را دارند معمولا به دنبال بهترین جراح بینی ایران هستند. علاوه بر این برخی افراد یک بار عمل انجام داده اند.

اما ممکن است از نتیجه آن و فرم بینی خود رضایت کافی را نداشته باشند. انتخاب بهترین جراح بینی ایران ، برای این افراد بسیار حائز اهمیت است.

 معمولا افرادی که تحقیقات لازم را در این زمینه انجام می دهند و نمونه کارهای پزشکان مختلف را می بینند، انتخاب بهتر و راحت تری خواهند داشت.

بهترین جراح بینی در ایران یا هرکدام از کشور های دیگر دارای مهارت لازم می باشد. بهترین جراح بینی در ایران دارای تیم تخصصی و کامل خواهد بود.

 مرکز جراحی یا کلینیک تخصصی که عمل جراحی در آن انجام می شود معمولا تمام خدمات قبل و بعد از عمل جراحی را به بهترین شکل ممکن به بیماران ارائه می دهد.

 

 

هزینه جراحی بینی

 

 

 

خصوصیات بهترین جراح بینی در تهران:

بهترین جراح بینی ایران ، فردی است که دارای توانایی ها و ویژگی های لازم باشد.

بهترین جراح بینی ایران ، شناخت لازم را از ساختار بینی دارد. بهترین جراح بینی در ایران ، معمولا قبل از عمل جراحی تمام خواسته های بیمار را مورد بررسی قرار می دهد و مشاوره لازم را به او می دهد.

بهترین جراح بینی ایران  در صورتی که خواسته های بیمار با توجه به ساختار و شکل بینی قبل از عمل، دور از حد انتظار باشد، اطلاعات کافی را به او خواهد داد.

 شناخت علم ریاضیات و تجسم یکی از ویژگی های یک جراح زیبایی خوب است. متخصص حین عمل جراحی باید شکل بینی بیمار بعد از عمل را به خوبی تجسم کند. اندازه گیری های دقیق قبل از عمل باعث بهتر شدن نتیجه عمل خواهد شد.

جراحی بینی مشاوره لازم و اطلاعات مورد نیاز را قبل از عمل به بیمار می دهد. بهترین جراح بینی ایران ، معمولا معاینات لازم را برروی وضعیت بیمار انجام می دهد.

همچنین تاریخچه گیری شامل سابقه بیماری و عمل جراحی، سابقه مصرف دارو و… توسط جراح متخصص انجام می شود.

بهترین جراح بینی در ایران ، پس از انجام عمل جراحی آموزش های لازم را به بیمار می دهد. همچنین وضعیت بیمار را بعد از عمل طی جلسات معین مورد بررسی قرار می دهد. نمونه کارهای بهترین جراح بینی ایران  قبل از انجام عمل جراحی باید مشاوره با متخصص انجام شود.

 

 

The best surgeon in Iran

 

 

جراحی بینی چیست؟

جراحی بینی یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی میان زنان و مردان ایرانی محسوب می شود که اگر چه با هدف زیبایی و داشتن ظاهری متناسب میان مردم باب شده ،اما در صورتی که این جراحی با همراهی و مشاوره یک جراح و پزشک متبحر و با تجربه انجام شود، می تواند بسیاری از عارضه ها و اختلالات موجود در بینی از قبیل قوز بینی، افتادگی نوک بینی و یا زاویه دار شدن آن، بزرگ بودن حفره های بینی و دیگر اختلال های شایع بینی را برطرف کند.

بنابراین اگر تصمیم دارید بینی خود را جراحی کنید و تغییری اساسی در ظاهر خود به وجودآورید، پیشنهاد می کنیم پیش از هر اقدامی توصیه های زیر را جدی بگیرید.

 

 

چه زمانی نیاز به انجام جراحی بینی (رینوپلاستی) است؟ 

جراحی رینوپلاستی می‌تواند موجب تغییر در موارد زیر شود:
۱-اندازه بینی به طوری که با دیگر اجزای صورت متناسب باشد.
۲-پهنای بینی در قسمت پل.
۳-مشخصات بینی با برآمدگی یا فرورفتگی قابل مشاهده بر روی پل بینی.
۴-نوک بینی در صورت بزرگی، افتادگی یا در حالتی که بیش از حد سر بالا باشد.
۵-سوراخ‌های بینی در صورت بزرگی یا سر بالا بودن.
۶-زاویۀ بین بینی و لب بالایی

انواع جراحی بینی

امروزه عمل بینی در دنیا و به خصوص کشور ما به یکی از رایج ترین عمل های زیبایی تبدیل شده است که روش های مختلفی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

عمل رینوپلاستی به روش باز

به منظور دسترسی آسان تر و دید کامل تر جراح نسبت به بافت های زیرین، برشی در ناحیه ای بین دو سوراخ بینی ایجاد شده و پوست بینی به آرامی از روی سطح بافت برداشته خواهد شد. در جراحی بینی به روش باز اندکی التهاب و تورم ناشی از عمل که در ناحیه ی نوک بینی ایجاد خواهد شد، دیرتر بر طرف می شود که این موضوع نیز نگران کننده نخواهد بود زیرا در آخر تورم در بینی دیر یا زود رفع می شود.

عمل رینوپلاستی به روش بسته

جراحی پلاستیک بینی بسته مناسب برای افرادی است که قصد دارند تا تغییرات محدودی در بینی آن ها ایجاد شود و نیازی به تغییرات وسیع در بینی خود ندارند. در جراحی بینی به روش بسته تمامی برش های لازم در ناحیه ی داخلی بینی انجام خواهد شد و جراح با ورود از سوراخ های بینی عمل را انجام می دهد.

 

 

 

جراحی بینی

 

 

 

 

انواع عمل بینی بهترین جراح بینی ایران:

بهترین جراح بینی ایران  با استفاده از روش های مختلف و متناسب با هر فرد جراحی را انجام می دهد.

انواع روش های مختلفی برای جراحی وجود دارد. تقسیم بندی این روش ها براساس ساختار بینی ، شکل مورد درخواست فرد و روش جراحی متفاوت است.

بهترین جراح بینی ایران برای جراحی بینی استخوانی:

بینی های استخوانی معمولا دارای قوز است و پوست نازکی دارد. ساختار این بینی ها مستحکم است.

بهترین جراح بینی ایران  نسبت به ساختار و عملکرد بینی شناخت کافی را دارد. ممکن است مشکلات دیگری نظیر پولیپ بینی و یا انحراف بینی هم وجود داشته باشد.

بهترین جراح بینی ایران  این مشکلات را بعد از معاینه بینی استخوانی تشخیص می دهد. بهترین جراح بینی ایران برای بینی استخوانی روش عمل را براساس شرایط بینی انجام می دهد و از روش باز یا بسته استفاده می کند.

بهترین جراح بینی ایران برای جراحی بینی گوشتی:

بینی های گوشتی دارای پوست ضخیمی هستند، اما غضروف نازک و ضعیفی دارد. بهترین جراح بینی گوشتی براساس شرایط و ساختار بینی روش مناسب برای جراحی بینی فرد را انتخاب می کند.

بعضی مواقع نیاز به قرارگیری پروتز غضروفی است تا غضروف بینی تقویت شده و مستحکم شود.

 

 

The best surgeon in Iran

 

 

 

 

 

بهترین جراح بینی ایران برای جراحی بینی طبیعی:

بینی طبیعی به حالتی گفته می شود که فرم و شکل بینی حالتی عادی داشته باشد و دارای قوس و نوک سربالا نباشد. جراحی بینی طبیعی در بین مردان طرفداران بیشتری دارد. بهترین جراح بینی طبیعی شناخت کاملی از وضعیت بینی فرد دارد و مشاوره دقیق و صادقانه ای به مراجعین ارائه دهد.

 

 

 

نکات مهم قبل از عمل بینی توسط بهترین جراح بینی ایران:

قبل از جراحی بینی افراد باید نکاتی را رعایت کنند:

 • حدود ده روز قبل از عمل استفاده داروهایی که باعث خونریزی می شوند از قبیل آسپرین، بروفن، ژلوفن و… را قطع کنید. این دارو ها باعث اختلال در عمل جراحی می شوند. همچنین مصرف قرص هایی نظیر ویتامین E باید دوهفته قبل از عمل قطع شود.
 • فردی که عمل زیبایی انجام می دهد باید درباره تمام داروهایی که مصرف می کند یا قبلا مصرف می کرده است به متخصص جراح بینی اطلاع دهد.
 • چند ساعت قبل از انجام عمل فرد نباید چیزی بخورد.
 • افرادی که بالای چهل سال سن دارند باید قبل از رینوپلاستی نوار قلب و گرافی سینه بگیرند.
 • به خانم ها توصیه می شود روز انجام جراحی آرایش نکنند.

 

 

 

The best surgeon in Iran

 

 

 

 

 

نکات مهم بعد از عمل بینی:

برای کمک به بهبود عمل باید به نکاتی توجه شود که در ادامه به آنها می پردازیم:

 • با مشورت پزشک بعد از جراحی بینی برای کاهش تورم صورت و بینی می توان از کمپرس های یخ استفاده کرد.
 • بعد از عمل فرد باید از غذاهای نرم تغذیه کند و از خوردن غذاهای سفت خودداری کند.
 • بعد از عمل بینی به هیچ وجه از نی برای نوشیدن آب و دیگر مایعات استفاده نشود.
 • باید مواظب بود به گچی که روی بینی قرار گرفته است آب نرسد.
 • از استعمال دخانیات تا بیست روز بعد از انجام جراحی خودداری شود.
 • تا چند روز پس از عمل جراحی از کارهای سنگین خودداری شود.
 • شب بعد از عمل جراحی هنگام خوابیدن زیر سر فرد بلند باشد.
 • از دست زدن و لمس بینی خودداری شود‌.

 

 

باقی ماندن برش ها و بخیه های عمل بر روی بینی:

با اینکه در موارد زیادی مشاهده شده است که بعد از عمل جراحی بینی آثار برش های آن بر روی صورت باقی مانده است اما باید گفت در این عمل تمام برش های لازم از داخل بینی انجام می شوند و نباید آثار آن بعد از عمل نمایان باشند. البته این امر به مهارت پزشک جراح نیز بستگی دارد.

 

 

 

 

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن