بهترین جراحی بینی ایران

بهترین جراحی بینی ایران

بهترین جراحی بینی ایران: بسیاری از کسانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی در ایران را دارند به دنبال بهترین جراحی بینی ایران هستند تا با مراجعه به او نتیجه مطلوب و ایده آلی را کسب کنند.

حال ممکن است سوالاتی همچون بهترین جراح بینی ایران کیست ؟

بهترین جراحی بینی در ایران یا بهترین جراحی بینی ایران چگونه می باشد و غیره برای آن ها ایجاد شود.

 

 

Best Nose Surgery in Iran

 

 

 

 

 

انتخاب  بهترین جراحی بینی ایران :

  • برای انتخاب بهترین جراحی بینی ایران و یا یکی از شهرهای ایران می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو کنید.
  • پس از تهیه اسامی بهترین جراحی بینی در ایران و یا سایر شهرها درباره آن ها تحقیق کنید.
  • پس از آن برای مشاوره نزد یک جراح بینی خوب در تهران یا سایر شهر ها بروید و انتظارات خود را از انجام جراحی بینی به او بگویید تا شما را به درستی راهنمایی کند.
  • حتما برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای بهرین جراحی بینی ایران و جراحی بینی مورد نظر را مشاهده کنید و میزان رضایت بیمارا او را بسنجید.

بهترین جراحی بینی ایران باید چه مشخصاتی داشته باشد:

  • یک جراح بینی خوب باید صبور باشد و زمان کافی را برای معاینه و مشاوره بیمار بگذارد.
  • با حوصله باشد و تمامی نکات مربوط به مراحل جراحی بینی اعم از اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی و غیره را به بیمار توضیح دهد.
  • صرفا به فکر منافع خود نباشد و سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
  • در صورتی که بیمار انتظارات نامعقولی از جراحی زیبایی بینی داشتد سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که بیمار متقاعد نشد از جراحی او اجتناب نماید.
  • جراح بینی باید به علم زیبایی شناختی مسلط باشد و بتواند بینی را بعد از جراحی زیبایی تجسم کند تا بتواند بهترین مدل بینی را با توجه به نوع بینی و آناتومی صورت به بیمار پیشنهاد دهد.

انواع بهترین جراحی بینی ایران:

بهترین جراح بینی با استفاده از روش های مختلف و متناسب با هر فرد جراحی را انجام می دهد. انواع روش های مختلفی برای جراحی وجود دارد. تقسیم بندی این روش ها براساس ساختار بینی ، شکل مورد درخواست فرد و روش جراحی متفاوت است.

 

 

 

 

Best Nose Surgery in Iran

 

 

 

 

بهترین جراحی بینی در ایران به صورت طبیعی:

بینی طبیعی به حالتی گفته می شود که فرم و شکل بینی حالتی عادی داشته باشد و دارای قوس و نوک سربالا نباشد. عمل بینی طبیعی در بین مردان طرفداران بیشتری دارد. بهترین جراح بینی طبیعی شناخت کاملی از وضعیت بینی فرد دارد و مشاوره دقیق و صادقانه ای به مراجعین ارائه دهد.

 

 

بهترین جراحی بینی ایران ، بینی استخوانی:

بینی های استخوانی معمولا دارای قوز است و پوست نازکی دارد. ساختار این بینی ها مستحکم است. جراح متخصص نسبت به ساختار و عملکرد بینی شناخت کافی را دارد. ممکن است مشکلات دیگری نظیر پولیپ بینی و یا انحراف بینی هم وجود داشته باشد.

متخصص جراح این مشکلات را بعد از معاینه بینی استخوانی تشخیص می دهد. جراح بینی برای انجام بهترین جراحی بینی ایران روش عمل را براساس شرایط بینی انجام می دهد و از روش باز یا بسته استفاده می کند.

 

بهترین جراحی بینی ایران ، بینی گوشتی:

بینی های گوشتی دارای پوست ضخیمی هستند، اما غضروف نازک و ضعیفی دارد. بهترین جراح بینی گوشتی براساس شرایط و ساختار بینی روش مناسب برای جراحی بینی فرد را انتخاب می کند. بعضی مواقع نیاز به قرارگیری پروتز غضروفی است تا غضروف بینی تقویت شده و مستحکم شود.

 

دوره‌ نقاهت بهترین جراحی بینی ایران ،  چقدر طول می‌کشد؟

خودتان را آماده کنید تا یک هفته‌ای از محل کار و مدرسه یا هر مسئولیت دیگری که دارید مرخصی بگیرید.

 در طول هفته‌ی اول با گذشت هر روز، بهبودی بیشتری احساس خواهید کرد و تا زمانی که نوبت ویزیت هفته‌ی اولتان برسد، به‌ مقدار قابل ‌توجهی بهبود خواهید یافت.

بعد از عمل، مقداری ورم خواهید داشت و این ورم ماه‌های زیادی طول می‌ کشد تا از بین برود و این مورد از رایج‌ ترین عوارض عمل بینی است.

 البته بیشتر افراد پس از چند ماهْ دیگر توجهی به این ورم نخواهند داشت. بیشتر افراد معمولا می‌توانند بعد از یک هفته اغلب فعالیت‌هایی را که داشتند از سر بگیرند و بعد از دو تا چهار هفته دوباره به تمام فعالیت‌های سابق ‌شان برگردند.

 

 

 

 

Best Nose Surgery in Iran

 

 

 

 

 

۵. آیا عمل بینی خطر دارد؟

هیچ جراحی‌ ای بی ‌خطر نیست. خوشبختانه خطرات و عوارض بهترین جراحی بینی ایران کم است و عوارضش هم به ‌ندرت گریبان ‌گیر می‌شوند.

اما حتما از جراحتان درباره‌ی خطرات، عوارض عمل بینی و مزایای جراحی بینی بپرسید و قبل از جراحی به جزئیات لازم آگاه شوید.

نتیجه‌ بهترین جراحی بینی ایران:

هر تغییر کوچکی در ساختار بینی حتی در اندازه ‌ی میلی ‌متری می‌تواند روی ظاهر صورت تأثیر بگذارد. اگر برای انجام جراحی بینی به جراحی حاذق و باتجربه مراجعه کنید، می‌توانید امیدوار باشید که نتیجه‌ی رضایت‌بخشی خواهید گرفت. خیلی مهم است که هم خودتان از نتیجه ‌ی عمل راضی باشید و هم جراح تان از مشاهده‌ ی نتیجه‌ ی کارش احساس رضایت کند.

گاهی هم شاید تغییرات کوچک کافی نباشند و با جراح‌ تان به این نتیجه برسید که جراحی دیگری برای انجام اصلاحات بیشتر انجام دهید.

معمولا در چنین مواردی باید حداقل یک سال برای انجام عمل دوم صبر کنید، زیرا بینی ‌تان می‌تواند در عرض این مدت تغییراتی بکند.

 

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن